Страница 4 от 29 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 429
  1. #46

    Подразбиране

    Браво на вас,момичета от Сливен! Много хубави неща сте показали.Възхищавам ви се на това,че дори и с малки бебета съумявате да се организирате.Бих искала и аз да присъствам на някоя ваша среща по нататък ,но времето ще покаже.Всичко добро ви желая и продължавайте в същия дух!

  2. #47

    Подразбиране

    Много жалко, че не успях да дойда. Надявам се, че и друг път ще имам възможност да се запозная със Снеки и с Цецито.

  3. #48

    Подразбиране

    Като начало, едно бързо предложение, за да не разхождаме Сиянка другия път из целия град пък и 4 от сливналийки се оказахме комшийки - предлагам следващата среща да е на Фемили спейс в Дружба (до Мерканто) ( на мен, майка ми Ками и Надя ни е на по 100 метра, децата има къде да играят, доста по-широко е и има по-голям избор - кеф ти торти, кеф ти салати)
    Иначе срещата мина повече от добре, въпреки камерния състав

    Ето и част от снимките http://via1313.multiply.com/photos/album/30
    Редактирано от via_1313 : 25.07.2009 в 21:36.

  4. #49

    Подразбиране

    Милички, вижте само по кое време пишаТака се увлякох във вашата стреничка и от толкова красоти, не усетих кога е станало сред нощ.
    Но си заслужава! Толкова красота сте събрали тук, че всяко творение го разглеждах по няколко пътиВъзхитена съм от всичко показано и как иначе - вие сте страхотни
    На снимките видях и сладураните, които ще са новото попълнение гобленарки след време, а Сиянчето е истинска кукличка
    Благодаря ви, че сте споделили вашите срещи и изживявания

  5. #50

    Подразбиране

    Оооооооо, супер предложение. Само и другите да са съгласни. И следващата среща да е по топлото, а не посред зимата Надявам се да не чакаме до тогава.

  6. #51

    Подразбиране

    Чудесна беше срещата в Сливен. Дори и в намален състав си прекарахме страхотно. Запознах се с великата Кара- цяла гобленарска енциклопедия. А пък какви неща ни показа-шашнах се отвсякъде. Ками с нейната сладка Сияна- повярвайте на живо е много повече сладка от колкото на снимките. Нежната и срамежлива Снеки която е още нова във форума. И накрая, но не на последно място моята сливенска сестра Вия заради която отидох и присъствах на слевенската среща. Благодаря ви скъпи дами, че ми доставихте огромно удоволствие и ме заредихте с нови сили за понататъшните ми гоблени.
    Ето снимчици и от мен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zezata : 02.08.2009 в 01:19.
    zeza_v@abv.bg

  7. #52

    Подразбиране

    Ей Zezata на тебе май ти стана навик да ходиш на срещи. Абе то си е хубаво да се срещаш с хора, споделящи твоите интереси. Момичета много ви се радвам като гледам снимките. Желая още много такива срещи!

  8. #53

    Smile

    Дайте да организираме една среща през началото на септември месец.
    Отпуските ще са минали и всички предполагам ще са на линия
    Пускам предложение умишлено по- рано, за да каже всеки кога му е удобно като ден от седмицата и къде да се чакаме. На нас със Сиянчето ни е все едно /центъра, Мерканто,/ няма проблем

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  9. #54

    Подразбиране

    Аз съм за без значение кога и къде. Поне засега нямаме планове за началото на септември.

  10. #55

  11. #56

    Подразбиране

    За мен също няма значение къде и кога, но предлагам по бързичко да се организираме, че нещо ми мирише на профилактикаааа - по мои наблюдения две години вече някъде от към 15 септември започва и продължава до ......

  12. #57

    Подразбиране

    Кара,не всявай смут в нашите редици. Вярно е,че две години подред по това време имаше профилактика,но се надявам тази година сървъра да е надежден и да не се наложи смяната му. В противен случай ще ни провали националната среща.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #58

    Подразбиране

    NIA, абе "Ние да се подготвим за зима, а ако дойде лято - добре дошло!" - казваха някога нашите предци.

  14. #59

    Smile

    Никой нищо не казва, да кажа аз - 4 септември /петък/ 17:30-18ч. Гледам "отбора" от Дружба и Сини камъни се включва само,затова другите дето са по центъра да кажат, дали им се идва на Мерканто
    Да няма чули, недочули за срещата

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Само да добавя, че има и занимавка за малките гобленари/люлки, пързалки и т.н./
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

Страница 4 от 29 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •