Показване на 1 до 15 от 101

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И аз в началото се притесних, че я няма функцията за увеличение. Впоследствие обаче се уверих, че чрез слайдшоу-то картинките автоматично се увеличават. Не съм спец по компютрите и не знам как точно става, но можеш и ти да пробваш. Отвори някоя схема чрез слайдшоу и копирай отделна част от нея. После като я отвориш, ще видиш, че е в уголемен размер.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    И аз в началото се притесних, че я няма функцията за увеличение. Впоследствие обаче се уверих, че чрез слайдшоу-то картинките автоматично се увеличават. Не съм спец по компютрите и не знам как точно става, но можеш и ти да пробваш. Отвори някоя схема чрез слайдшоу и копирай отделна част от нея. После като я отвориш, ще видиш, че е в уголемен размер.
    И при мен няма Zoom ,но това което казва Marji е вярно след като се запишат са с уголемен размер
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  3. #3

    Подразбиране

    Много ви благодаря за информацията,момичета! Да, така е и се успокоих! А, бях наистина притеснена,защото преди години ми "изгоря" доста голям архив на Vervaco във фотофайл.ру,на който диска нещо се повреди и така не се отвори!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •