Показване на 1 до 15 от 101

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Момичета, моля помагайте. Успях да се регистрира някакси в Мултито, защото не знам английски. И сега започват мъките ми: искам да кача картинки - не знам как, не знам как да поискам контакт, поздравяват ме не знам как да им отговоря. От щракането тук там явно съм успяла да получа контакти от някои момичета, как е станало пак не знам.Човек да плаче ли да се смее ли? Прочетох всичко написано в темата, но не намирам посочените опции на моята страница. И още едно питане един от контактите, ми сега го няма може пида се провери някъде дали аз случайно не съм го изтрила или просто котнакта вече ми е отказан?
    Ако някой реши да ми обяснява, моля нека бъди стъпка по стъпка /отиваш..., щракваш..., търсиш... и т. н./
    Предварителна благодаря на героя заел се с тази толкова тежка задача.
    Приятна вечер!

  3. #3

    Подразбиране

    vanilin, даи адрес в Мултиплито да те намерим там
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  4. #4

    Подразбиране

    Явно пак са започнали да разчистват мултиплито.Днес се опитвам да вляза в сайта ми,но увиизписвами ,че такъв потребител не съществуваисега какво,толкова труд на вятъра.Трябва отново да се регистрирам и пак да създавам нови контакти...

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toteva Виж мнение
    Явно пак са започнали да разчистват мултиплито.Днес се опитвам да вляза в сайта ми,но увиизписвами ,че такъв потребител не съществуваисега какво,толкова труд на вятъра.Трябва отново да се регистрирам и пак да създавам нови контакти...
    Опитах се да вляза в страничката ти директно и чрез контактите ми и не става, наистина са изтрили албума ти
    А интересното е,че в моята страница в контакти ми показва,че са 98, а в действителност са 97...При мен контактите са скрити.Не мога да разбера защо се получава така, а за изтрития албум много съжалявам, на мен също ми изтриха първия албум преди време

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •