Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 101

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз нямам проблеми,ако снимка е малка - ще видиш само малкия размер.А за големи отдясно от снимка натискаш Zoom In и снимка се увеличава.Същото има възможност да листаеш снимки с next надпис без да ползваш слайдшоу.

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря ви,момичета за информацията! Този вид ,наистина е ужасен!

  3. #3

    Подразбиране

    От вчера насам не мога да правя на ZOOM na Multiply, всъщност оваря ми се първата картина и след това никоя повече, дава ми доло done, но страницата е бяла, някой среща ли същия проблем и каква е причината, от както измениха интерфейса на Мultiply хич не ми харесва, дори собствените си схеми не мога да отварям
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  4. #4

    Подразбиране

    И аз срещам същият проблем,но не на всички албуми и схеми,само на някои.

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Днес от мои контакти в мултиплай разбрах, че се готвят нови промени в сайта, след които хората, които са ви online buddy няма да могат да разглеждат албумите. За да няма проблеми, връзката с всички контакти трябва да е friend. Аз вече получих няколко покани, с които да се смени връзката между мен и даден контакт. Надявам се информацията да е полезна.

  7. #7

    Подразбиране

    А как да разберем кои са ни online buddy и кои friend? Това изписва ли се някъде?

  8. #8

    Подразбиране

    Изписва се като отидеш върху снимката на даден контакт - излиза едно малко меню с името му и там пише какъв ти е

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Момичета, моля помагайте. Успях да се регистрира някакси в Мултито, защото не знам английски. И сега започват мъките ми: искам да кача картинки - не знам как, не знам как да поискам контакт, поздравяват ме не знам как да им отговоря. От щракането тук там явно съм успяла да получа контакти от някои момичета, как е станало пак не знам.Човек да плаче ли да се смее ли? Прочетох всичко написано в темата, но не намирам посочените опции на моята страница. И още едно питане един от контактите, ми сега го няма може пида се провери някъде дали аз случайно не съм го изтрила или просто котнакта вече ми е отказан?
    Ако някой реши да ми обяснява, моля нека бъди стъпка по стъпка /отиваш..., щракваш..., търсиш... и т. н./
    Предварителна благодаря на героя заел се с тази толкова тежка задача.
    Приятна вечер!

  11. #11

    Подразбиране

    vanilin, даи адрес в Мултиплито да те намерим там
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  12. #12

    Подразбиране

    Ако са премахнали акаунта ти ще трябва пак да се регистрираш.
    Жалко наистина
    Трябва да скриваме листа с контактите си.

  13. #13

    Подразбиране

    Това е новата ми страничка, http://rqhovo.multiply.com/photos ,моля изпратете ми покана

  14. #14

    Подразбиране

    Крийте не само списъка с контактите, но и албумите ви. Нека да са достъпни само за контакти.
    toteva, съжалявам за акаунта ти. Приех поканата ти, но наистина си скрий и албумите, не ги оставяй достъпни за всички

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mimik Виж мнение
    Крийте не само списъка с контактите, но и албумите ви. Нека да са достъпни само за контакти.
    toteva, съжалявам за акаунта ти. Приех поканата ти, но наистина си скрий и албумите, не ги оставяй достъпни за всички
    Мими е права, трябва да се скрие всякаква информация - контакти, албуми ... И нещо друго към всички момичета, когато каните някого за контак пишете нещо в поканата не пращайте празни покани, аз вече почти не приемам празни покани, приех на Стефчето, понеже знам че е тя .... и има много контактки, които не само гледат дали твоите контакти са скрити, но и дали на твоите контакти, контактите са скрити и ако не са трият и теб ... ако някой нещо не знае как да направи пишете тук или на ЛС сигурна съм, че никой няма да откаже помощ

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •