Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 101

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Много пъти съм имала желание да не пращам празна покана,но като с английският съм на ВИЕ,ми е невъзможно да напиша нещо,освен ако не е БГ.Опитах се да скрия някой от албумите си и контактите си,къде ходих,какво натисках и аз не знам,но май се получи

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toteva Виж мнение
    Много пъти съм имала желание да не пращам празна покана,но като с английският съм на ВИЕ,ми е невъзможно да напиша нещо,освен ако не е БГ.Опитах се да скрия някой от албумите си и контактите си,къде ходих,какво натисках и аз не знам,но май се получи
    Стефче, пратих ти едно ЛС!!!

  3. #3

    Подразбиране

    Лично аз не виждам твойте контакти на страница,има само няколко албума и нищо друго - спокойно можеш да продължиш да ползваш този сайт.
    А за изпращане на писма до мейла ти - понякого минава доста време да получиш някое старо писмо от тях,понякого веднага пристига,въпреки че аз напълно изключих тази функция,да не затрупвам кутията

  4. #4

    Подразбиране

    Вече съм спокойна,че съм скрила контактите,но след като не съм получила писмото с линка не ме допуска нито до контактите ми,нито до inbox ,не вмиждам какво се качва ,чакам вече два дена за това прословуто писмо,ще почакам още и ще продължавам да давам заявки,пък дано се получи

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета, тъй като и аз съм на вие с англииския моля да ми кажете какви са тези съобщения, които получавам вчера и днес

  6. #6

    Подразбиране

    urgent alert Apr 7, '08 1:54 AM
    for users aarmiror, acquarius, agatexa, aironma, aironma1, alice39443, alyssun, antoni13, araxna1, artesaniasdelprado, ativeleva, christina1, cross1405, daniela1970, dannuse, deizi, derzhavina, elen4i, filippika, fotosdachalana, gobko1, goretecerdeira, gracindasf, gramo, granatowa, gurko, hopebr, iliana67, iwoneczka, iwus, jajkap, jane1977, jaxa, joelle62, julimir, kameliya, kikkona, kive, krona, ku4ekote, laimute, lapappilon, lenocka76b, lin4ik, lorialo, lucy1, lulude1, lulude2, marciaeagulhas, marichkaa, marigvanna, maryko, milaelektra, mimimira, mimimira2, mirosten, monicayvonne, monique230, myllivi, nellli, nevadaonuba71, nuria2, oonnato, pencho, petitemarie07, pulgonasa, queende, radost4eto, rebosto, remziyeavukat1, renatampc, roladragon, rosi22, rqhovo, sbernard, skritula, svetta, sylviaab, taniako, taniako1, temenuzhka, tichose, vanilin, ver78, vladusa, vrouwe, xandras, xjulia, xsample and 3r4t

    If somebody called bum_tn@007hotmailCom adds you, don't accept it because its a hacker! Tell every one on your list because if somebody on your list adds him, you get him on your list. He will have access to your IP computer address. So copy & paste this message to every one AND fast !
    Ето съобщението

  7. #7

    Подразбиране

    Премахнах тази функция и сега получавам отговори на другите в темите,където писах аз.Виж в настройките.

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета, вчера прочетах, че Multiply премахва функцията zoom in, което означава, че няма да можем да сваляме схеми с добра резолюлия и напрактика сайта става неизползваем за нас. Тази функция остава за платен пакет на multiply, за всички останали ще изчезне след 180 дни. Все още имаме време да прехвърлим схемите, които сме качили, но къде? Имате ли някакви идеи и предложения за други сайтове?

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mimik Виж мнение
    Момичета, вчера прочетах, че Multiply премахва функцията zoom in, което означава, че няма да можем да сваляме схеми с добра резолюлия и напрактика сайта става неизползваем за нас. Тази функция остава за платен пакет на multiply, за всички останали ще изчезне след 180 дни. Все още имаме време да прехвърлим схемите, които сме качили, но къде? Имате ли някакви идеи и предложения за други сайтове?
    За съжаление и аз днес видях когато се опитах да сваля една схема от албума на Lusy даже вече беше прамахната zoom функцията а на моите албуми имам предупреждение за 30 дни

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mimik Виж мнение
    Момичета, вчера прочетах, че Multiply премахва функцията zoom in, което означава, че няма да можем да сваляме схеми с добра резолюлия и напрактика сайта става неизползваем за нас. Тази функция остава за платен пакет на multiply, за всички останали ще изчезне след 180 дни. Все още имаме време да прехвърлим схемите, които сме качили, но къде? Имате ли някакви идеи и предложения за други сайтове?
    Ще се оглеждаме за други сайтове,а иначе остава старият изпитан начин на изпращане по личните пощи -макар че е трудоемко

  11. #11

    Подразбиране

    колко струва ,знаеш ли

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Desislava Neikova Виж мнение
    колко струва ,знаеш ли
    19.95 долара годишно
    Ето информация:
    http://multiply.com/info/premium/prem_ban_storage1

  13. #13

    Подразбиране

    http://photobucket.com/
    Може и тук да опитаме ,ако ви допада.
    Аз имам няколко снимки там и все още не съм разучила добре сайта.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от adi-viki Виж мнение
    http://photobucket.com/
    Може и тук да опитаме ,ако ви допада.
    Аз имам няколко снимки там и все още не съм разучила добре сайта.
    Или аз не се справям или и там високата резолюция е платена

  15. #15

    Подразбиране

    Срокът за премахването на функцията за увеличение в мултипли е различен за различните албуми - при мен е от 30 дни до 182 дни, а на една от моите контакти вече не може нищо да се увеличи.

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •