Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 101

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Срокът за премахването на функцията за увеличение в мултипли е различен за различните албуми - при мен е от 30 дни до 182 дни, а на една от моите контакти вече не може нищо да се увеличи.
    Така е и при мен, за съжаление! Никъде няма сигурност! Ще падне лудо сваляне на схеми и губене на ценно време! Един от вариантите е - на диск., но.... и те,понякога се повреждат!

  2. #2

    Подразбиране

    При мен албумите от последните страници са със срок 30 дни, а от първите - 181

    marji, сещам се само за photofile.ru и picasa. Във фотофайла вече веднъж ми изтриха сайт, сега имам нов, но албумите ми са заключени с парола. В Пикаса не знам как, който има сайт нека да обясни могат ли там да се създадат списъци с контакти, които да имат достъп до скритите албуми?

  3. #3

    Подразбиране

    Май увеличението важи само за нашите албуми поне аз колкото албуми на контакти отворих нямат увеличение .Мисля че и от тука ни одрязаха.

  4. #4

    Подразбиране

    Май проблема не е само за Multiply ами е навсякъде
    Ровя си аз из колекцията сайтове и установявам,че доста от сайтовете
    в 163.сом ги нямаааа!!!

    Явно метлата на авторското право е много голяма ,по-голяма и от тази на

    manka когато ни мете из безплатните темички!

  5. #5

    Подразбиране

    Струва ми се, че схемите, които са на видео, ще се запазят, защото там файловете са архивирани и няма функция за увиличение. Някой по-компетентен по компютърната техника да каже дали е така.

  6. #6

    Подразбиране

    Еее, на никой от контактите ми няма опция Зуум вече ;( Бива ли такива работи! Който има възможност, да качва някъде другаде, докато не е изтекъл срокът.
    В Пикаса има опция за скриване на албумите - пращаш линк на човека, който искаш да го види. Ама е играчкааа



    п.с. А как стои въпросът с Видеото? Там има ли сложени някакви ограничения вече? Защото ако няма, схемите може да се преместят от Снимки във Видео...
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  7. #7

    Подразбиране

    Попаднах на това ,но не знам дали е добро? http://www.picnote.com/
    Също и това http://www.imgshare.eu/ Ако някои знае нещо да сподели? http://www.gfoto.com/
    Още един 5Гб място има ZOOM http://www.esnips.com/SignInAction.ns

  8. #8

    Подразбиране

    Днес имах едно персонално съобщение в Мултито с предложение да се качват схемите като видео. Пак е нещо

  9. #9

    Подразбиране

    Аз ли съм много кьопава, или нещо не е както трябва с моите настройки? Показва ми, че има видео-файлове, но не мога да ги отварям
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  10. #10

    Подразбиране

    Чак сега видях, че има проблем в мултито, но има и дискусия - значи решение ще се намери Току що си свалих един рарнат файл на Фервако, който беше прикачен към съобщение в блога на една от моите контакти... Значи, начин има , ама как ли се прави Видях и че някои от нашите момичета продължават да качват схеми при снимките, а от това полза вече няма , но ...

  11. #11

    Подразбиране

    Интересно,но от известно време не мога да качвам видео (архиви), дава,че се тегли,отива до края и там замръзва- нe излиза прозореца за картинка,заглавие и т.н. Не схващам защо

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elizamaria Виж мнение
    Интересно,но от известно време не мога да качвам видео (архиви), дава,че се тегли,отива до края и там замръзва- ни излиза прозореца за картинка,заглавие и т.н. Не схващам защо
    И при мен е такаНо като стигне до края на ъплоудването си отварям секцията с видеото и файла си е там, но е запазен само като драфт, а не като публикуван, после обаче си цъкам на файла, и отивам на EDIT от там си довършвам всичко както си му е реда и публикувам. За сега още не са ни подгонили в мултито за тези видео файлове, но мисля, че и това ще стане. В руските фотофайл и стриимфот отдавна изчистиха много от акаунтите точно заради схемите.
    В пикасата има опция за скриване на албумите, и който знае линка може да влиза. Всеки албум си има линк и притжателя му може да го разпространява. Неудобното с ПИКАСА е, че изисква специална програма, която се тегли от сайта, но пък тя е много удобна за подреждане на файловете-картинки и на компютъра.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elizamaria Виж мнение
    Интересно,но от известно време не мога да качвам видео (архиви), дава,че се тегли,отива до края и там замръзва- ни излиза прозореца за картинка,заглавие и т.н. Не схващам защо

    Аз го имам същия проблем от доста време, но мисля, че го измислих - малко го побългарих . След като изчакам известно време, си отварям нова страница и там вече има драфт на каченото видео и от драфта, през edit качвам картинката и т.н. По бавно е но засега става.

  14. #14

    Подразбиране

    Мили момичета мисля че това място е добро на принципа на мултито е http://www.esnips.com/usersignin/index.jsp по препоръка на yonka
    нека някои от момичетата хвърлят око да поразгледат и кажат

  15. #15

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •