Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 101
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Desislava Neikova Виж мнение
    колко струва ,знаеш ли
    19.95 долара годишно
    Ето информация:
    http://multiply.com/info/premium/prem_ban_storage1

  2. #47

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mimik Виж мнение
    Момичета, вчера прочетах, че Multiply премахва функцията zoom in, което означава, че няма да можем да сваляме схеми с добра резолюлия и напрактика сайта става неизползваем за нас. Тази функция остава за платен пакет на multiply, за всички останали ще изчезне след 180 дни. Все още имаме време да прехвърлим схемите, които сме качили, но къде? Имате ли някакви идеи и предложения за други сайтове?
    За съжаление и аз днес видях когато се опитах да сваля една схема от албума на Lusy даже вече беше прамахната zoom функцията а на моите албуми имам предупреждение за 30 дни

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mimik Виж мнение
    Момичета, вчера прочетах, че Multiply премахва функцията zoom in, което означава, че няма да можем да сваляме схеми с добра резолюлия и напрактика сайта става неизползваем за нас. Тази функция остава за платен пакет на multiply, за всички останали ще изчезне след 180 дни. Все още имаме време да прехвърлим схемите, които сме качили, но къде? Имате ли някакви идеи и предложения за други сайтове?
    Ще се оглеждаме за други сайтове,а иначе остава старият изпитан начин на изпращане по личните пощи -макар че е трудоемко

  4. #49

    Подразбиране

    http://photobucket.com/
    Може и тук да опитаме ,ако ви допада.
    Аз имам няколко снимки там и все още не съм разучила добре сайта.

  5. #50

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от adi-viki Виж мнение
    http://photobucket.com/
    Може и тук да опитаме ,ако ви допада.
    Аз имам няколко снимки там и все още не съм разучила добре сайта.
    Или аз не се справям или и там високата резолюция е платена

  6. #51

    Подразбиране

    Срокът за премахването на функцията за увеличение в мултипли е различен за различните албуми - при мен е от 30 дни до 182 дни, а на една от моите контакти вече не може нищо да се увеличи.

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Срокът за премахването на функцията за увеличение в мултипли е различен за различните албуми - при мен е от 30 дни до 182 дни, а на една от моите контакти вече не може нищо да се увеличи.
    Така е и при мен, за съжаление! Никъде няма сигурност! Ще падне лудо сваляне на схеми и губене на ценно време! Един от вариантите е - на диск., но.... и те,понякога се повреждат!

  8. #53

    Подразбиране

    Дисковете изобщо не са сигурни - някои схеми още при качването се развалят и не могат да се отворят . Аз нали затова си качих някои неща в муптипли. Флашките са по-добър вариант, но побират малко схеми. Дайте идея за някой сайт, в който можем да си преместим албумите!

  9. #54

    Подразбиране

    При мен албумите от последните страници са със срок 30 дни, а от първите - 181

    marji, сещам се само за photofile.ru и picasa. Във фотофайла вече веднъж ми изтриха сайт, сега имам нов, но албумите ми са заключени с парола. В Пикаса не знам как, който има сайт нека да обясни могат ли там да се създадат списъци с контакти, които да имат достъп до скритите албуми?

  10. #55

    Подразбиране

    Чак сега хвърлям едно око на форума и какво отново неприятна изненада!

    Не съм влизала в мултиплито! А това отнася ли се за видеото?
    Защото, когато са архивирани схемите не си губят от резолюцията.
    Аз отдавна качвам само такива!

  11. #56

    Подразбиране

    Mimik, и от photofile.ru и picasa ме забърсаха!

    Започнали са лов на вещици!

  12. #57

    Подразбиране

    А, какво ще кажете за http://www.snimka.bg/ ? И там могат да се заключват албумите!

  13. #58

    Подразбиране

    Тъй като не съм на ти с Мултито, обяснете откъде да видя за моите схеми след колко дни ще отпадне опцията за увеличение.

  14. #59

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Тъй като не съм на ти с Мултито, обяснете откъде да видя за моите схеми след колко дни ще отпадне опцията за увеличение.
    Когато натиснеш на Zoom in (за увеличаване на схемата)отгоре ти изписва следното:
    Access to the zoomed-in version below will expire in 30 days. Make sure all of your highest-resolution photos are saved forever - Upgrade to Multiply Premium now. В случаят е след 30 дни

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Май увеличението важи само за нашите албуми поне аз колкото албуми на контакти отворих нямат увеличение .Мисля че и от тука ни одрязаха.

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •