Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 101
  1. #16

    Подразбиране

    Аз нямам проблеми,ако снимка е малка - ще видиш само малкия размер.А за големи отдясно от снимка натискаш Zoom In и снимка се увеличава.Същото има възможност да листаеш снимки с next надпис без да ползваш слайдшоу.

  2. #17

    Подразбиране

    Благодаря ви,момичета за информацията! Този вид ,наистина е ужасен!

  3. #18

    Подразбиране

    От вчера насам не мога да правя на ZOOM na Multiply, всъщност оваря ми се първата картина и след това никоя повече, дава ми доло done, но страницата е бяла, някой среща ли същия проблем и каква е причината, от както измениха интерфейса на Мultiply хич не ми харесва, дори собствените си схеми не мога да отварям
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  4. #19

    Подразбиране

    И аз срещам същият проблем,но не на всички албуми и схеми,само на някои.

  5. #20

  6. #21

    Подразбиране

    Днес от мои контакти в мултиплай разбрах, че се готвят нови промени в сайта, след които хората, които са ви online buddy няма да могат да разглеждат албумите. За да няма проблеми, връзката с всички контакти трябва да е friend. Аз вече получих няколко покани, с които да се смени връзката между мен и даден контакт. Надявам се информацията да е полезна.

  7. #22

    Подразбиране

    А как да разберем кои са ни online buddy и кои friend? Това изписва ли се някъде?

  8. #23

    Подразбиране

    Изписва се като отидеш върху снимката на даден контакт - излиза едно малко меню с името му и там пише какъв ти е

  9. #24

  10. #25

    Подразбиране

    Момичета, моля помагайте. Успях да се регистрира някакси в Мултито, защото не знам английски. И сега започват мъките ми: искам да кача картинки - не знам как, не знам как да поискам контакт, поздравяват ме не знам как да им отговоря. От щракането тук там явно съм успяла да получа контакти от някои момичета, как е станало пак не знам.Човек да плаче ли да се смее ли? Прочетох всичко написано в темата, но не намирам посочените опции на моята страница. И още едно питане един от контактите, ми сега го няма може пида се провери някъде дали аз случайно не съм го изтрила или просто котнакта вече ми е отказан?
    Ако някой реши да ми обяснява, моля нека бъди стъпка по стъпка /отиваш..., щракваш..., търсиш... и т. н./
    Предварителна благодаря на героя заел се с тази толкова тежка задача.
    Приятна вечер!

  11. #26

    Подразбиране

    vanilin, даи адрес в Мултиплито да те намерим там
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  12. #27

    Подразбиране

    Явно пак са започнали да разчистват мултиплито.Днес се опитвам да вляза в сайта ми,но увиизписвами ,че такъв потребител не съществуваисега какво,толкова труд на вятъра.Трябва отново да се регистрирам и пак да създавам нови контакти...

  13. #28

    Подразбиране

    Ако са премахнали акаунта ти ще трябва пак да се регистрираш.
    Жалко наистина
    Трябва да скриваме листа с контактите си.

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toteva Виж мнение
    Явно пак са започнали да разчистват мултиплито.Днес се опитвам да вляза в сайта ми,но увиизписвами ,че такъв потребител не съществуваисега какво,толкова труд на вятъра.Трябва отново да се регистрирам и пак да създавам нови контакти...
    Опитах се да вляза в страничката ти директно и чрез контактите ми и не става, наистина са изтрили албума ти
    А интересното е,че в моята страница в контакти ми показва,че са 98, а в действителност са 97...При мен контактите са скрити.Не мога да разбера защо се получава така, а за изтрития албум много съжалявам, на мен също ми изтриха първия албум преди време

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Това е новата ми страничка, http://rqhovo.multiply.com/photos ,моля изпратете ми покана

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •