Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 101
  1. #31

    Подразбиране

    Крийте не само списъка с контактите, но и албумите ви. Нека да са достъпни само за контакти.
    toteva, съжалявам за акаунта ти. Приех поканата ти, но наистина си скрий и албумите, не ги оставяй достъпни за всички

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mimik Виж мнение
    Крийте не само списъка с контактите, но и албумите ви. Нека да са достъпни само за контакти.
    toteva, съжалявам за акаунта ти. Приех поканата ти, но наистина си скрий и албумите, не ги оставяй достъпни за всички
    Мими е права, трябва да се скрие всякаква информация - контакти, албуми ... И нещо друго към всички момичета, когато каните някого за контак пишете нещо в поканата не пращайте празни покани, аз вече почти не приемам празни покани, приех на Стефчето, понеже знам че е тя .... и има много контактки, които не само гледат дали твоите контакти са скрити, но и дали на твоите контакти, контактите са скрити и ако не са трият и теб ... ако някой нещо не знае как да направи пишете тук или на ЛС сигурна съм, че никой няма да откаже помощ

  3. #33

    Подразбиране

    Много пъти съм имала желание да не пращам празна покана,но като с английският съм на ВИЕ,ми е невъзможно да напиша нещо,освен ако не е БГ.Опитах се да скрия някой от албумите си и контактите си,къде ходих,какво натисках и аз не знам,но май се получи

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toteva Виж мнение
    Много пъти съм имала желание да не пращам празна покана,но като с английският съм на ВИЕ,ми е невъзможно да напиша нещо,освен ако не е БГ.Опитах се да скрия някой от албумите си и контактите си,къде ходих,какво натисках и аз не знам,но май се получи
    Стефче, пратих ти едно ЛС!!!

  5. #35

    Подразбиране

    Харесвах го този сайт ,но май ще се откажа.Скривам си контактите,но вие продължавате да ги виждате,а на мен ми изписва че ги е скрило за нерегистрирани потребители.Искам да вляза в моите контакти или в Inbox ми излиза това
    Confirmation Required
    In order to preserve the integrity of the Multiply network, we require that all accounts be confirmed. When you registered, we sent an e-mail to steff4eto@abv.bg. There is a link in that e-mail you need to click on to confirm your account.

    Didn't see the e-mail? It may be in the Spam/Bulk folder.
    Find out how to prevent that

    Want us to send it again?
    Send another e-mail to steff4eto@abv.bg

    Address wrong?
    Change your e-mail address

    Still having trouble?
    Contact Customer Service
    Отивам съответно на Want us to send it again?
    Send another e-mail to steff4eto@abv.bg и ми пишат,че ще ми изпратят линк за потвърждение,но линка не пристига,гледах и в спама,но и там няма нищо,смених пощата да не би да има проблем с абв пощата,но отново нищо.Е вече нямам никаква идея какво да правяАко можете помагайтеако ли пък не за съжаление ще трябва да се разделя с този сайт

  6. #36

    Подразбиране

    Лично аз не виждам твойте контакти на страница,има само няколко албума и нищо друго - спокойно можеш да продължиш да ползваш този сайт.
    А за изпращане на писма до мейла ти - понякого минава доста време да получиш някое старо писмо от тях,понякого веднага пристига,въпреки че аз напълно изключих тази функция,да не затрупвам кутията

  7. #37

    Подразбиране

    Вече съм спокойна,че съм скрила контактите,но след като не съм получила писмото с линка не ме допуска нито до контактите ми,нито до inbox ,не вмиждам какво се качва ,чакам вече два дена за това прословуто писмо,ще почакам още и ще продължавам да давам заявки,пък дано се получи

  8. #38

    Подразбиране

    Момичета, тъй като и аз съм на вие с англииския моля да ми кажете какви са тези съобщения, които получавам вчера и днес

  9. #39

    Подразбиране

    urgent alert Apr 7, '08 1:54 AM
    for users aarmiror, acquarius, agatexa, aironma, aironma1, alice39443, alyssun, antoni13, araxna1, artesaniasdelprado, ativeleva, christina1, cross1405, daniela1970, dannuse, deizi, derzhavina, elen4i, filippika, fotosdachalana, gobko1, goretecerdeira, gracindasf, gramo, granatowa, gurko, hopebr, iliana67, iwoneczka, iwus, jajkap, jane1977, jaxa, joelle62, julimir, kameliya, kikkona, kive, krona, ku4ekote, laimute, lapappilon, lenocka76b, lin4ik, lorialo, lucy1, lulude1, lulude2, marciaeagulhas, marichkaa, marigvanna, maryko, milaelektra, mimimira, mimimira2, mirosten, monicayvonne, monique230, myllivi, nellli, nevadaonuba71, nuria2, oonnato, pencho, petitemarie07, pulgonasa, queende, radost4eto, rebosto, remziyeavukat1, renatampc, roladragon, rosi22, rqhovo, sbernard, skritula, svetta, sylviaab, taniako, taniako1, temenuzhka, tichose, vanilin, ver78, vladusa, vrouwe, xandras, xjulia, xsample and 3r4t

    If somebody called bum_tn@007hotmailCom adds you, don't accept it because its a hacker! Tell every one on your list because if somebody on your list adds him, you get him on your list. He will have access to your IP computer address. So copy & paste this message to every one AND fast !
    Ето съобщението

  10. #40

    Подразбиране

    vanilin,

    tova az sum ti go pratila zashtoto si mi v kontaktite, znachi ako poluchish pokana da budesh kotact na
    bum_tn@007hotmailCom

    otkaji zashtoto toi bil haker, inache ima opasnost da vleze v saita ti i da pravi kakvoto si iska (4estno da si kaja ne znam hakerite tochno s kakvo se zanimavat i zashto sa im nujni nashite saitove)

    mojesh da pratish tova i na tvoite kontacti za da ne go priemat i te
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  11. #41

    Подразбиране

    Много благодаря за разяснението!
    Сега като ги разгледах, другите съобщения са от мои контакти.

  12. #42

    Подразбиране

    от няколко дена насам не получавам на е-мейла си какво става в Мултиплй - отговори, нови неща в инбокс и т.н. само с мен ли е така или пак нещо са изменили и повече няма да ни уведомяват.
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  13. #43

    Подразбиране

    Премахнах тази функция и сега получавам отговори на другите в темите,където писах аз.Виж в настройките.

  14. #44

    Подразбиране

    Момичета, вчера прочетах, че Multiply премахва функцията zoom in, което означава, че няма да можем да сваляме схеми с добра резолюлия и напрактика сайта става неизползваем за нас. Тази функция остава за платен пакет на multiply, за всички останали ще изчезне след 180 дни. Все още имаме време да прехвърлим схемите, които сме качили, но къде? Имате ли някакви идеи и предложения за други сайтове?

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    колко струва ,знаеш ли

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •