Показване на 1 до 15 от 17

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Абсолютно съм съгласна с flame!!! Идеята просто не е приложима - просто твоето предложение е да се събират пари за нещо общо, но все пак тук има хора от не знам колко си града, помисли за малко:

    1. Ако има хора от някой град, които ще си правят купон си събират пари и си го правят, а не се плаща от някъде

    2. Ако някой иска да си купи оригинална комплектовка си събира колкото му трябват и си купува

    3. Ако се събират пари за конкретна инициатива, като примерно за децата с увреждания или от такива домове, нека се събират за конкретната инициатива, така всеки знае за какво дава пари/гобленче/материали

    4. Конкурса е нещо отделно, а всяка една такава каса би предизвикала малко или много търсене на сметка за къде са отишли парите (и това би било съвсем основателно)

    5. Ако беше прочел, това, което си пейстнал щеше да видиш, че човек може и сам да си го комплектова, така че не е задължително да си купуваш комплектовка, а относно това, защото не се допускат други гоблени - ами защото така оценяването ще бъде най-обкетивно, не мисля, че е трудно за досещане!


    Просто и за мен идеята е абсолютно неприемлива, понеже макар и да общуваме тук, да обменяме идеи и схеми и т.н. всеки от нас е отделен човек, живеем на различни места и всеки има своите възможности ... дори това да е доброволно не мисля, че ще пожъне успех

  2. #2

    Подразбиране

    Въпрос на гледни точки, това е само предложение. Що се касае за самоокомплектоването. Ми ето да речем искам да си го окомплектовам, трябва да е "задължително" с конци "мулине Анхор". ??? и после де е схемата с ключа? Виж за обективността съм съгласен, че трябва да е енотипен.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •