Показване на 1 до 15 от 30

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Започнах да ползвам течни кристали преди година и половина , когато си подстригах косата до раменете.За този период съм ходила да ми обират връхчетата 2 пъти само за да се пооформи косата , а не защото е цъфналаМного съм доволна.Сега е дълга почти до кръста миПо принцип ми расте много бавно и за това сега съм си направо щастлива

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneki3 Виж мнение
    Започнах да ползвам течни кристали преди година и половина , когато си подстригах косата до раменете.За този период съм ходила да ми обират връхчетата 2 пъти само за да се пооформи косата , а не защото е цъфналаМного съм доволна.Сега е дълга почти до кръста миПо принцип ми расте много бавно и за това сега съм си направо щастлива
    ами и аз моята коса я подстригах преди 1 година почти до раменете нали беше на мода френската черта.Слагах хининова вода(става много твърда) не я изправям с преса, защото е права само в много краен случей.Не расте и не расте sneki3,aко може ще кажеш ли какво и слагаш по подробно шампоани, кристали и т.н. Благодаря ти много предварително!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •