Цитат Първоначално написано от Tooth Виж мнение
Тъй като Фло и Хепи отсъстват ще Ви отговоря аз!
Господине, простено Ви е че не знаете къде се намира мястото на срещата.Все пак Нови Хан не е тук.Не виждам някой да е поставял някакви правила.Написаното се отнася за хора които се познават и разбират какво означава.Иначе всеки добронамерен КОЙТО ХАРЕСВА НАШЕТО ХОБИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ!
Леле тука всеки пост ли е повод да се захапе стоящия отсреща? Фло и Хепи Tooth са заведения на метростанция Сердика, Нови хан, ако не сте наясно е на 7 км от софия и аз живея в софия сигурно далеч от преди вас, освен ако не сте на възраст над 60-те, това че съм избрал да се махна от мръсния въздух на столицата не означава, че не работя там и че я познавам по зле от вас, просто исках да ме ориентирате в каква околност се пада около Сердика това кафе. Ако не искате да идват нови хора кажете НЕ ИСКАМЕ НОВИ, а не да търсите да се заядете за всяко написано нещо във форума. какво ви става бе хора, в какво се превърнахме българите, които бяхме толкова усмихнати и гостоприемни?
П.П. Не случайно са измислени ник неймовете на хората, за да се комуникира с тях във виртуалното пространство, обръщението Господине може да използвате за всеки чичко на автобусната спирка или в градския транспорт Госпожо