Показване на 1 до 15 от 1473

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Отдавна не сме се виждали, който може да заповяда на

    СРЕЩА - на 21.06.2014 г., в кафе ФЛИРТ, до подлеза на метрото, станция СЕРДИКА, от 13,30 часа.


    Който е в София, и има желание, ще се видим там !
    Леле къде е това ФЛИРТ? Не се сещам, Фло, Хепи, ориентирай ме моля. И поставете правилата навреме кой може да присъства да не става като националната среща да се създават правилата в движение според желаещите
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Леле къде е това ФЛИРТ? Не се сещам, Фло, Хепи, ориентирай ме моля. И поставете правилата навреме кой може да присъства да не става като националната среща да се създават правилата в движение според желаещите
    Тъй като Фло и Хепи отсъстват ще Ви отговоря аз!
    Господине, простено Ви е че не знаете къде се намира мястото на срещата.Все пак Нови Хан не е тук.Не виждам някой да е поставял някакви правила.Написаното се отнася за хора които се познават и разбират какво означава.Иначе всеки добронамерен КОЙТО ХАРЕСВА НАШЕТО ХОБИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tooth Виж мнение
    Тъй като Фло и Хепи отсъстват ще Ви отговоря аз!
    Господине, простено Ви е че не знаете къде се намира мястото на срещата.Все пак Нови Хан не е тук.Не виждам някой да е поставял някакви правила.Написаното се отнася за хора които се познават и разбират какво означава.Иначе всеки добронамерен КОЙТО ХАРЕСВА НАШЕТО ХОБИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ!
    Леле тука всеки пост ли е повод да се захапе стоящия отсреща? Фло и Хепи Tooth са заведения на метростанция Сердика, Нови хан, ако не сте наясно е на 7 км от софия и аз живея в софия сигурно далеч от преди вас, освен ако не сте на възраст над 60-те, това че съм избрал да се махна от мръсния въздух на столицата не означава, че не работя там и че я познавам по зле от вас, просто исках да ме ориентирате в каква околност се пада около Сердика това кафе. Ако не искате да идват нови хора кажете НЕ ИСКАМЕ НОВИ, а не да търсите да се заядете за всяко написано нещо във форума. какво ви става бе хора, в какво се превърнахме българите, които бяхме толкова усмихнати и гостоприемни?
    П.П. Не случайно са измислени ник неймовете на хората, за да се комуникира с тях във виртуалното пространство, обръщението Господине може да използвате за всеки чичко на автобусната спирка или в градския транспорт Госпожо
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •