Показване на 1 до 15 от 1473

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    СУПЕР СТРАХОТНИ СНИМКИ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #2

    Подразбиране

    Много съжалявам, че не можах да дойда, не бях в София. Атмосферата е била чудесна, а какви красоти сте направили...

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mladenka Виж мнение
    Много съжалявам, че не можах да дойда, не бях в София. Атмосферата е била чудесна, а какви красоти сте направили...
    Аз този път ти носех оная кройка.... ама нищо - другия път ще ти я дам.

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета от Софийската група.Загубих връзка с Тонито.Тя идваше на вашите срещи.Някой нещо да ми подскаже .От 6 юни не съм си кореспондирала с нея.Не се обажда и по телефона.Моля ако някой има информация да ми каже.Притеснявам се за нея.:*
    Благодаря ви предварително.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abazova_s Виж мнение
    Момичета от Софийската група.Загубих връзка с Тонито.Тя идваше на вашите срещи.Някой нещо да ми подскаже .От 6 юни не съм си кореспондирала с нея.Не се обажда и по телефона.Моля ако някой има информация да ми каже.Притеснявам се за нея.:*
    Благодаря ви предварително.
    Спокойно, тя е в чужбина, там няма телефон и интернет. За един месец е там, скоро ще се върне, и ще я намериш на телефона. И ние нямаме връзка с нея, но се надяваме, че е добре.
    Редактирано от Ирка88 : 29.07.2014 в 00:44.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Спокойно, тя е в чужбина, там няма телефон и интернет. За един месец е там, скоро ще се върне, и ще я намериш на телефона. И ние нямаме връзка с нея, но се надяваме, че е добре.
    Благодаря за изчерпателния отговор.Щом е добре няма значение къде е.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •