Страница 10 от 99 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 1473
  1. #136
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elli Виж мнение
    Голямо затишие е настъпило в тази тема
    Какво става дами, няма ли желаещи за една среща
    Хайде да се организираме, ако не за тази седмица, то поне за следващата
    Много е студено иначе с удоволствие ще си направим срещичка.Когато се стопли малко ще се организираме някой ден и ще се срещем.

  2. #137

    Подразбиране

    Мацки, а какво ще правим за 8 март?Все ни е студено чак през май ли ще се срещнем?

  3. #138

    Подразбиране

    Страхотна идея, Рали. Подкрепям я с две ръце.

    За 8 март може да се съберем да пийнем. Може и следобедно-вечерно пийване да е... както на повечето от вас ви е удобно.

  4. #139
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    За 8 Март съм съгласна много хубава идейка да се съберем на празника.А какво ще кажете на 3 март?

  5. #140

    Post

    Аз съм съгласна да се съберем за 8 март но какво ще кажете да си измислим подаръци да си разменим .А иначе Рали е права не можем да чакаме да се стопли няма да чакаме май месец и без това няма да сме на вън .Или като гледам се събираме само едни и същи 6 момичета а другите се скатават само и им е студено .А после да имат някакъви претенций за нещо независимо какво или да кажат че им е далече кафето или защото не ни се ходи във Фреди.Помислете и пишете .Лек ден от мен

  6. #141

    Подразбиране

    Момичета,

    Много лошо се пада тази година.... 8 март е понеделник.... За кога предпочитате да се съберем - на 7 март (предната неделя) или следващата събота-неделя. И подаръченца може да си разменим. Аз мисля, че с новогодишната томбола се получи добре и може пак да организираме нещата по същия начин? Какво мислите?

  7. #142

    Подразбиране

    Осмо- мартенско парти е добре да си направим, но днес е 9-ти ,има цял месец до тогава. Предлагам да се срещнем и преди това, ако искате тази или следващата седмица, времето го дават да не е много лошо, даже приятно,като се има впредвид че е зима.
    Тъкмо ще обсъдим на живо къде да се съберем за празника, а и можем да обсъдим и някои други въпроси.
    Редактирано от elli : 09.02.2010 в 16:44.

  8. #143

    Подразбиране

    elli,

    разбира се, миличка, че няма да чакаме чак 8 март. И на мен ми липсвате!

    Само че, си мълча, защото ако пътищата не са заринати, събота и неделя ще пътувам извън София. А ако е затрупано - ще отложа пътуването за следващата събота и неделя. И за сега нищо твърдо не мога да кажа. За това - разберете се кога и къде, пък аз, ако съм в София - ще дойда обезателно!

  9. #144

    Подразбиране

    Роси, и аз чакам да се включат и другите момичета
    Редактирано от elli : 09.02.2010 в 16:41.

  10. #145

    Подразбиране

    Ако не замина съм на пазар за материяли!Ако го съчетаем и с кафе ще е направо супер!
    А по въпроса с 8-ми март е редно по-отрано да го предвидим и решим какви подаръци ще си разменяме!
    Редактирано от ralli : 09.02.2010 в 22:35.

  11. #146

    Подразбиране

    В събота при всички случаи ще трябва да ходя "на пазар" Дано само да оздравея до тогава, че го закъсах.
    Това, че не се обаждам, не значи, че не следя какви ги заформяте тук. Лека вечер от мен.

  12. #147

    Post

    И аз съм за една среща преди 8 март .Но незнам кой ще искат да се видим

  13. #148
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Аз ще искам да се видим,но 8 март се пада понеделник и тогава аз съм на лескии и сигурно няма да мога тогава.
    Редактирано от Verche_98 : 10.02.2010 в 11:43.

  14. #149

    Подразбиране

    За смелчаците ,които не се страхуват от студа среща в събота на 13.02.2010г в 13и30ч на сгряващо питие в Ъндърграунд при магазина на ДМЦ!

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Рали, тъкмо си мислех да кажа същото, ама ти ме изпревари
    Като гледам май няма много желаещи за тази седмица,ама колкото-толкова, а за следващата седмица ако има пове4е желаещи и се организира среща ,аз пак ще дойда

Страница 10 от 99 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •