Страница 14 от 99 ПърваПърва ... 412131415162464 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 1473
  1. #196

    Talking

    Срещата беше разкошна подаръците също пихме, ядохме, веселихме се и за вкъщи занесох за мъжете сега чакам с нетърпение 20-сти, защото въпреки, че ще обсъждаме сериозни въпроси пак ще бъде забавно и пак ще ви видя

  2. #197

    Подразбиране

    Aма , вие още ли се чудите? Ние , вече си купихме билетите за София!
    Редактирано от doris : 07.03.2010 в 21:32.

  3. #198

    Подразбиране

    Напълно съм съгласна с Руми, хайде момичета ,направети си плановете
    да сте свободни на 20.03. и да се съберем пове4е хора, че обикновено
    все си говорим едни и същи десетина човека

  4. #199

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Aма , вие още ли се чудите? Ние , бече си купихме билетите за София!

    doris, щом сте купили билетите, няма да останат неизползвани

  5. #200

    Подразбиране

    Лел колко сте халтава софианки, аз мислех, че организацията на изложбата във В. търново имам проблеми, но явно моето са били бели кахъри.

  6. #201

    Подразбиране

    Ей, много, ама много съжалявам! Не можах да се измъкна - нали знаете, когато човек най-много му трябва прозорче да избяга за малко , точно тогава по закона на Мърфи се случват куп неща ... Беше ми криво на цялото парти и сега виждам , че е имало защо! Много сте красиви всички! Имате си чудесни подаръци, две от вас са с нови прически, но най-ми хареса това в чашката пред Сънито! Петенце, дано е било сладко, и дано си си хапнала и за мен!
    Руми, предполагам че "есенния фонтан" дето аз така му викам е твой ? Съжалявам, че го пропуснах, дано имам късмет да го видя следващия път!

  7. #202

    Подразбиране

    Момичета,Честит Празник!Показали сте невероятни неща
    Мислех,че ще успея и аз да дойда за малко,но за съжаление не успях
    Радвам се,че поне успях да Ви видя на снимките,усмихнати и щастливи!

  8. #203

    Подразбиране

    Момичета-кокичета, изтървали срещата, стягайте се за следващата,
    че да наваксате изтърваното
    Решихме следваща среща на 20.03.(ще пропуснем една седмица и следващата)
    - така че правете плановете от сега

  9. #204

    Подразбиране

    Много е лесно да се дава акъл отстрани!Съветвам всички доброжелатели от останалите градове да се въздържат от коментари и да запазят мненията си за себе си!
    Честит празник и весело празнуване!
    Редактирано от ralli : 08.03.2010 в 10:45.

  10. #205

    Post

    И аз съм за да се съберем повечко софиянки стига сме се крили да решим какво ще прави всяка от нас. И Рали браво за поста страхотно си го написала

  11. #206

    Подразбиране

    Вчера на срещата беше много хубаво.Друго е като се видиш и повеселиш с млади хора.Жалко е ,че трябваше да гълтам парацетамол ,вместо нещо в чашкаДа се надявам ,че другия път няма да е така.

  12. #207

    Подразбиране

    Не е хубаво ,че това, което предположих стана.Питам се защо ли не решихме вчера какво да правим.Като гледам, май само тези ,които бяхме на срещата ,продължаваме да си коментираме?
    Ако не се лъжа има доста гобленарки, който живеят в София и участват във форума, Ако всяка от нас мисли ,че може да се възползваме от него, само да си намерим някоя схема,без да направим нещо за общото хоби на всички ....ЖАЛКО.

  13. #208

    Подразбиране

    Боби, другия път имаш едно коняче от мен, стига с тези хапчета

  14. #209

    Подразбиране

    Момичета, не се притеснявайте. И при нас миналата година беше така - до месец май само коментирахме / и то от време на време /, юни се поизбистриха нещата и започнахме по малко да се организираме . Истинската организация започна след 20 август, но за това пък каква подготовка , среща - всяка неделя.

    Сигурна съм,че всичко ще е наред и срещата ще се осъщеiтви, а щом съм сигурна,значи ще стане, повярвайте!

    Рали, хубаво е от време на време да има и шеговити и закачливи постове, проявете чувство за хумор, така се създава настроение. Никой не иска да ви обиди, напротив, всичко е добронамерено.
    Хей, и да измислите смешни номинации.

    Успех, момичета! С вас сме!
    Редактирано от NIA : 09.03.2010 в 11:50.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    NIA,

    Благодаря за подкрепата и разбирането!


Страница 14 от 99 ПърваПърва ... 412131415162464 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •