Страница 15 от 99 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 1473
  1. #211

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elli Виж мнение
    Боби, другия път имаш едно коняче от мен, стига с тези хапчета
    Чул те господ Ели

  2. #212

    Подразбиране

    NIA,благодарим за подкрепата и на всички който изразиха мнение,но отново моля всички от София да направят и невъзможното и да присъстват на срещата ще се взимат много важни решения и е добре да има кой да гласува.Това ,което се опитваме да направим не става с 5-6 човека.На 20.03.2010г.събота,Ъндърграунд при магазина на ДМС.

  3. #213

    Подразбиране

    Момичета, помислете лесно ли ни беше на нас да организираме Първа Нац. среща в Пловдив!Честно казано всички ми беше в мъгла.
    После варненки така вдигнаха летвата, че все едно ще подобряват рекорда на Стефка Костадинова!
    Нека всяка среща е различна, да си има нещо свое и запомнащо се!
    Ще се справите, знам аз!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  4. #214

    Подразбиране

    Мили момичета не се притеснявайте за нищо.Най важното е да се видим и забавляваме

  5. #215

    Подразбиране

    Чета и препрочитам последните мнения, ама немога да намеря в колко часа е срещата! Може ли някой да го повтори, ако вече е казано.

  6. #216

  7. #217

    Подразбиране

    Момичета, моля ви, уточнете часа... на мен ми е все едно в 13:00 или 14:00....

  8. #218

    Подразбиране

    ами и аз си мислех ,че е за 14.00 часа
    нали все тогава ги правим, нещо като традиция май
    но ако искате да е по рано ,нямам нищо против

  9. #219
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    За мен няма никакво значение,че ще е в 14:00 часа или ще е в 13:00 часа на вас както ви е удобно.

  10. #220

    Post

    Здравейте и от мен чакам с нетърпение да ви видя в събота ,а както каза Ели може и по рано.Съни ако искаш можем да седнем на кафенце и в 13 ч .Аз съм на линия когато кажете

  11. #221

    Подразбиране

    Момичета ,срещата ще бъде на кафе и за първа пролет или ще има и друго нещо? Като чета все едни и същи си се събираме и май за друго няма да става на въпрос?

  12. #222

    Post

    Цитат Първоначално написано от Tooth Виж мнение
    Момичета ,срещата ще бъде на кафе и за първа пролет или ще има и друго нещо? Като чета все едни и същи си се събираме и май за друго няма да става на въпрос?
    Няма значение колко сме може да не е само кафе а нещо по силно ти си обещала дано да си здравичка вече стига с тия хапове

  13. #223
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Момичета уточнете в колко часа ще е събитието в събота.Ако искате в 13:00 часа.

  14. #224

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sunnyto Виж мнение
    Прикачен файл 146858
    10 клетки 5,52лв
    20 клетки 7,08лв
    30 клетки 11,32 лвкойто иска да каже в събота ще ви ги донеса
    Петя, а какви са тези чудеса! За какво служат?
    Ако са за мъниста и аз ще искам!

    А девойчета за срещата - явно всички ще сме се строили по-раничко пред магазина!
    Аз вече съм си направила списъче! Дано не затвори по-рано от обявеното!

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    Може ли малко по-подробно къде се намира това кафене ще се опитам да се класирам за 13 или 14 часа
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

Страница 15 от 99 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •