Страница 21 от 99 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 1473
  1. #301

    Подразбиране

    Ще ви почакаме още малко да поревете ...
    Наистина, момичета, беше супер импровизирано - просто се засякохме в магазина и оттам се обадихме на този-онзи - и ето ти мини среща!
    Не се сърдете, ако сме искали да се крием - нямаше да постваме снимки, щяхме да си траем, като истински ятаци! Ама ние не сме! Не плачете - следващия път разбрах че ще се срещаме в парка "Заимов" и ще можете да ни разпънете на кръст!

  2. #302

    Подразбиране

    Здравейте, има ли желаещи да пием по кафе през почивните дни
    Следващата среща по план-график е за следващата седмица, но сигурно тогава няма да мога да дойда, а ми се иска да ви видя, затова ако има свободни тази седмица, може да
    пием по кафе

  3. #303

    Подразбиране

    За всички които имат време и желание да се видим тази седмица, ето кога и къде
    23 май(неделя), 14.00 часа, заведение "Белвю" в парка Заимов

    Адреса на заведението е: бул. Янко Сакъзов №17, срещу кино Левски и "Аксиома"

  4. #304

    Подразбиране

    Аз ще се постарая да дойда. Дано не излезе нещо непредвидено!

  5. #305

  6. #306

    Подразбиране

    За съжаление съм ангажирана Следващата седмица съм свободна и ще присъствам. Пожелавам ви приятно изкарване.

  7. #307

    Подразбиране

    Страхотна импровизирана среща сте ималиИ все хубавици сте се събралиЛюси тези целуващите се дечица ако ги видя на живо да знаеш,че ще ти ги открадна

  8. #308

    Подразбиране

    Девойчета, живот и здраве и аз съм с вас!

  9. #309

    Подразбиране

    Щях да се присъединя към вас, ама пристигам чак в 15, 30 часа в София, иначе щях да се домъкна от гарата , няма да мога ще се смачкам от път, а така ми се искаше да ви видя.

  10. #310

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от daniel4i Виж мнение
    Щях да се присъединя към вас, ама пристигам чак в 15, 30 часа в София, иначе щях да се домъкна от гарата , няма да мога ще се смачкам от път, а така ми се искаше да ви видя.
    Ами то ние обикновено не бързаме да си тръгваме, така 4е, ако искаш да се запознаеш с нас ,заповядай, само пиши ,че ще доидеш за да знаем и да те изчакаме, че да не стане нещо и да си тръгнем по рано

  11. #311

    Подразбиране

    Ели, а деня подлежи ли на смяна? Видях, че има дами писали, че не могат в неделя?! Нали и понеделик е почивен ден, ако повечето могат тогава, да направим тогава срещата? Тъкмо и Даниелчи да дойде Пък аз ще имам грижата да я доведа

  12. #312

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Ели, а деня подлежи ли на смяна? Видях, че има дами писали, че не могат в неделя?! Нали и понеделик е почивен ден, ако повечето могат тогава, да направим тогава срещата? Тъкмо и Даниелчи да дойде Пък аз ще имам грижата да я доведа
    Е ако е в понеделник - бройте и мен, Катето ще ме доведе

  13. #313

    Подразбиране

    Кате, нямам нищо против да е в понеделник, аз съм свободна,
    но нека и другите да кажат

  14. #314

    Подразбиране

    Свободна съм и на 22 и на 23 и на 24 май.

    Само уточнете деня и идвам.

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз мога в понеделник - ако е по-удобно за всички. Там сьм.....

Страница 21 от 99 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •