Страница 39 от 99 ПърваПърва ... 2937383940414989 ... ПоследенПоследен
Показване на 571 до 585 от 1473
  1. #571

    Подразбиране /

    Ако може пишете и мен!Ще ми е приятно да се запознаем!Предпочитам да доида на Плиска/много ми е близичко/

  2. #572

    Подразбиране

    И аз съм за Плиска...
    Нежнотия с Принц

  3. #573

    Post

    И АЗ СЪМ ЗА ПЛИСКА

  4. #574

    Подразбиране

    Аз ще отида в японския ресторант до хотел Плиска.

  5. #575

    Подразбиране

    Мили момичета, във връзка с това разделяне на празника искам да помоля да бъда изключена от всякакви списъци за което и да е заведение.

  6. #576

    Подразбиране

    няма място за сърдене!
    аз отидох на една гобленарска среща и нямаше никой...
    наистина не е приятно да се раделяме така и първата ми реакция беше също да се отпиша.. но на практика Плиска ми е в пъти по-удобно..
    Нежнотия с Принц

  7. #577

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    Първия клип с дата 05.12. натискаш и гледаш, ей сега го изгледах, не знам защо да не става?
    Гледан е 18 пъти до сега.....
    На линка му имаше нещо - http://www.youtube.com/watch?v=lI8P0b7q-0c това е верния

  8. #578

    Post

    Здравейте отново искам да запиша имената на момичетата който се записаха до сега TDK , кроти, nina55,ducky,rostso,elena699,sharon,ivanichka,kati 31,shebek1733,Люси,Keikal.За сега сме тези още има време да се запише този който иска да присъства.Само да добавя какво ще е горе долу менюто: Гръцка салата,пилешки хапки,скариди с кокос и сиренца може и снежанка .А за основно може да се избира между:1. Пиле тракия 2. Пържола от бут с картофи соте 3.Св.врат печен с гъбен сос 4.Пилешко филе със сос сорена .Това е само за храната ЦЕНАТА Е 23 лева. Цената за алкохола се плаща отделно
    Редактирано от shebek1733 : 11.12.2010 в 12:39.

  9. #579

    Подразбиране

    Само да добавя, че аз съм под въпрос ...
    Ще се постарая, но наистина ми е натоварено....

  10. #580

    Подразбиране

    Днес се събрахме част от Софиянки, малко бяхме, но изкарахме страхотно! Баница с късмети, много храна и разбира се - ПОДАРЪЦИИИИИИ!

    Искам да благодаря на моя Дядо Коледа - Калина, за страхотната комплектовка, ще го ушия непременно! А свещичката е от nina55 - тя беше приготвила за всички



    БЛАГОДАРЯ ВИ, всички бяхте страхотни!
    Редактирано от Ирка88 : 18.12.2010 в 20:19. Причина: картинка

  11. #581

    Подразбиране

    Чудесно беше!
    Ама то не било лесно да се купонясва!
    Баница с късметчета, на мен ми се падна "Намиране на мечтаната схема"!
    Направихме си томбола.
    Имаше и много, ама много музика! И много МЕТАЛ!

    А най-много имаше ядене! Разкошно, вкусно, ама много, прекалено много!

    Сега съм гроги, сякаш цял ден съм копала!

  12. #582

    Post

    Ето ме и нен и аз едвам дишам изкарах си прекрасно, ей да знаете пак не ни стигна времето май ни трябва 1 седмица празнуване за да се наприказваме .Но беше страхотно дъщеря ми много хареса всички каза че сме страхотни А да не забравя от баницата с късмети която Иренка(kati31) направи и беше много вкусна ми се падна ВЕРНИ ПРИЯТЕЛИ е имам и то страхотни.Леле пак се отплеснах ,ето линк към снимките: http://goblenitesofia.snimka.bg/holi...2-2010g.557189

  13. #583

    Подразбиране

    Хей, вие го ударихте само на наздравици, баници и късмети /да сте живи и здрави/, а никой нищо ушито не показа

  14. #584

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Хей, вие го ударихте само на наздравици, баници и късмети /да сте живи и здрави/, а никой нищо ушито не показа
    Ванче, гледай по-внимателно , и ушити работи са показали момичетата.

  15. #585

    Post

    Реклама:
    Най после качих и клипчето от купона заповядайте http://www.youtube.com/watch?v=khIRh-CN5Gk

Страница 39 от 99 ПърваПърва ... 2937383940414989 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •