Страница 40 от 99 ПърваПърва ... 3038394041425090 ... ПоследенПоследен
Показване на 586 до 600 от 1473
  1. #586

    Подразбиране !

    Моля за вашето извинение!Предпразнично ни изненадаха /работихме и в събота и в неделя/Изкренно се надявам да ми простите,че неможах да дойда на срещата!/А я чаках с такова нетърпение/

  2. #587

    Подразбиране

    много оригинално и страхотно парти

  3. #588

    Подразбиране

    и мен ме е яд, че не дойдох.. от толкова време се канех, но съм болна...
    Нежнотия с Принц

  4. #589

    Подразбиране

    Хайде на среща. Да открием годината!


    Неделя(16.януари.), 13:30часа, пицария Мис Каприз до Плиска
    адрес на пицарията: ул. Коста Лулчев 13 (бившата сграда на Орифлейм) до магазин 345

  5. #590

    Подразбиране

    Там съм, ако девойките Kristina, lucy и Катерина могат , че имам нещо да давам ДО СКОРО ВИЖДАНЕ!

  6. #591

    Подразбиране

    Ииии, тъкмо взех да се оглеждам накъде да тръгна на гости и зет ми се обади, че ще празнува тогава.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  7. #592

    Подразбиране

    С ОГРОМНОООО удоволствие съобщавам - на линия съм! Празниците минаха, купоните свършиха, изпратих си детето и съм свободна като птичка! Айде мераклийките най-накрая да се видим, ама много моля този път да си носите гоблени, а не кокошчици, панами, и т.н.

  8. #593

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    Там съм, ако девойките Kristina, lucy и Катерина могат , че имам нещо да давам ДО СКОРО ВИЖДАНЕ!
    Ако имаш конци да ми даваш - ще се зарадвам!
    Иначе - тц!

  9. #594

    Подразбиране

    А пари не приемаш ли? То конците с пари се купуват...

  10. #595

    Подразбиране /

    Уговорката за неделя остава ли?Така като гледам няма много желаещи!Колко ще дойдат и как ще ви позная,като ми е за първи път?

  11. #596

    Post

    Цитат Първоначално написано от elena699 Виж мнение
    Уговорката за неделя остава ли?Така като гледам няма много желаещи!Колко ще дойдат и как ще ви позная,като ми е за първи път?
    Няма начин да ни сбъркаш ще ни познаеш веднага ние се забелязваме веднага и не се притеснявай няма да сме малко Заповядай ше ни е приятно да се запознаем

  12. #597

    Подразбиране

    elena699 - И аз да допълня - ние ще сме най-шумната женска група с представителки на всички възрастови групи!

  13. #598

    Подразбиране

    elena699 , заповядай, няма начин да ни пропуснеш , ще се радваме, ако успееш. И да поканя други софиянки, дето се притесняват, че не се познаваме лично - сега е момента да променим това!

  14. #599

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elena699 Виж мнение
    Уговорката за неделя остава ли?Така като гледам няма много желаещи!Колко ще дойдат и как ще ви позная,като ми е за първи път?

    Няма начин да ни сбърка човек. такъв кудкукдякащ кокошарник се забелязва и чува отадлеч

  15. #600
    july_ilieva
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз мисля да дойда. На мен също ми е за първи път.
    Ще ми бъде приятно да се запознаем. Юлия

Страница 40 от 99 ПърваПърва ... 3038394041425090 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •