Страница 41 от 99 ПърваПърва ... 3139404142435191 ... ПоследенПоследен
Показване на 601 до 615 от 1473
  1. #601

    Подразбиране

    Заповядай! С нас е весело и се научават нови неща - всеки път!

  2. #602

    Подразбиране /

    Благодаря ви момичета за сърдечните думи.Много ще се радвам да се запознаем!

  3. #603

    Подразбиране

    Мили момичета това е за Вас , а това за новата година /по стария календар /Ако успея да се измъкна от нас и аз ще дойда!

  4. #604

    Post

    Цитат Първоначално написано от Tooth Виж мнение
    Мили момичета това е за Вас , а това за новата година /по стария календар /Ако успея да се измъкна от нас и аз ще дойда!
    Ще те чакаме Боби кажи че отиваш на разходка много ни домъчня за теб .Ще те чакаме

  5. #605

    Post

    Здравейте милички ето ви малко снимки от днес .Беше много весело имаше и нови лица прекарахме си страхотно не ни стигна времето отново http://shebek1733.snimka.bg/tapestri...1-2011g.564178

  6. #606

  7. #607

    Подразбиране /

    Аз съм от новите и много се радвам,че най-накрая успях да доида и да се запознаем.Беше много забавно и интересно,а и видях толкова нови красиви неща!Беше супер!До нови срещи момичета и успешна седмица!

  8. #608

    Подразбиране

    Запознахме се с две нови момичета и изкарахме супер! Само дето непушачите бяха облагодетелствани , останалите спестихме пари за цигари.... И децата си поиграха , а какви красоти , само видях, ОТНОВО!

  9. #609

    Подразбиране г

    Много приятно настроение се усеща от снимките. И колко красоти, а за букета нямам думи-подвиг!
    КЕЛЕБЕК

  10. #610

    Подразбиране

    Лелеее, колко сте хубави! А красотата на гоблените е изумителна.

  11. #611

    Подразбиране

    Момичета ,беше страхотно!Дано не сме уплашили новите момичета
    Другият път трябва да изберем място където може и да се пуши ,че да не вдигаме всички за да може да излезем с крастата си

  12. #612

    Подразбиране

    Много съжалявам, че съм ви изтървала, но на следващата среща идвам и аз и ще се радвам да се запознаем. Големи красоти сте показали.
    А сега моля някой да ми каже от къде сте купили стиропорените яйца?

  13. #613

    Post

    Цитат Първоначално написано от Unknown_lady Виж мнение
    Много съжалявам, че съм ви изтървала, но на следващата среща идвам и аз и ще се радвам да се запознаем. Големи красоти сте показали.
    А сега моля някой да ми каже от къде сте купили стиропорените яйца?
    Яйцата ги продава kati31 на нея и поръчай а и ще чакам да се запознаем ще ни е много приятно от нови попълнения

  14. #614

    Подразбиране

    Аз планирам една разходка по магазините и с удоволствие ще дойда и на кафе!

  15. #615

    Подразбиране

    Реклама:
    Заета съм, няма да мога да дойда.

Страница 41 от 99 ПърваПърва ... 3139404142435191 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •