Страница 43 от 97 ПърваПърва ... 3341424344455393 ... ПоследенПоследен
Показване на 631 до 645 от 1473

Hybrid View

  1. #1

    Post

    Здравейте милички и днес си прекарахме страхотно видяхме много красоти и нестандартни неща и отново не стигна време за да се наприказваме ама Кокошарник какво да се прави .Иренка почерпи за рождения ден да ни е жива и здрава .А ето и малко снимков материал че от приказки забравихме да снимаме http://goblenitesofia.snimka.bg/tape...2-2011g.569094

  2. #2

    Подразбиране

    Много хубави бродерии се показаха, обсъдихме доста теми и беше много приятно, не ни се ставаше!

  3. #3

    Подразбиране

    Не само приятно, но и много полезно!

    Разкошни са тези срещи - това ни е мястото за релакс от ежедневието.
    Кати31 почерпи сериозно за отминалия си вече прекрасен рожден ден!

  4. #4

    Подразбиране

    Разбира се, че беше много хубаво И релаксиращо, и много весело
    Ето малкото снимки от мен: http://goblenitesofia.multiply.com/photos/album/49/49

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета беше страхотно и нямах никакви проблеми след това.

  6. #6

    Подразбиране осми март :)

    Мили момичета 8-ми март чука на врата ....
    Предлагам да си спретнем парти и за целта предлагам един ресторант който ще отговори на всички вкусове на ценителите на азиатска кухя хубава обстановка и не на последно място добри цени. Намира се на централно място срещу Руската църква на бул. Цар Освободител 8А
    Който желае много моля да пише тук за да направим списък и да отида да внеса депозит за резервацията. За този ресторант мога да дам лично аз добри отзиви защото е любимо място на моето семейство а и кухнята е много добра.
    ПАРТИ НА 06/03/2011

    ТУК има карта къде точно се намира заведението
    Няма куверти и всякакви такива ограничения кой -каквото желае си поръчва!!!
    Редактирано от abi1004 : 15.02.2011 в 09:57.

  7. #7

    Подразбиране

    Чудесни сте ,момичета ,а и прекрасни неща сте показали.

  8. #8

    Подразбиране

    Много красиви нови неща показвате. А зайката е просто прелестна. Голям майсторлък се иска така акуратно да се изработи.

  9. #9

    Подразбиране

    Брей, че красоти! Браво, момичета! И се надявам следващата среща да е в мой почивен ден... за да дойда и аз.
    Звездите не се страхуват, че може да ги вземат за светулки.

    esstef@gmail.com

  10. #10

    Подразбиране

    Ей, на тази фея там по снимките - много и дълга иглата.За дамата с червената рокля - просто нямам думи.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  11. #11

    Подразбиране

    Малекс, на феята нарочно и е такава иглата - за да помага по-бързо да се преборим с незавършените гоблени
    Отделно благодаря за дамата

  12. #12

    Подразбиране

    на 19.02. /събота/, от 14 часа, в офиса на АКСИОМА на ул "Силистра" номер 6 ще има демонстрации на техниката пачуърк, и плетене на една кука. Аз лично искам да видя демонстрацията, и тъй като е точно до парка ЗАИМОВ, можем да пием по с тези, които искат да дойдат. Не знам дали тук е мястото за такава информация...., но реших, че на някои може да им е интересно.

  13. #13

    Подразбиране

    Иренка офис и магазин на едно място ли са!

  14. #14

    Подразбиране

    Не, от магазина пресичаш парка и леко надясно - аз ще ходя, че искам да видя , ще се чуем, ако ще идваш. Пада се много близо до магазина.

  15. #15

    Подразбиране

    По мои сметки не съм на работа тогаз, Аби. Ако не ми объркат графика, аз също ще дойда. Надявам се, че няма куверт.
    А за 19-и какво става, ще има ли кафе?
    Звездите не се страхуват, че може да ги вземат за светулки.

    esstef@gmail.com

Страница 43 от 97 ПърваПърва ... 3341424344455393 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •