Страница 44 от 99 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследенПоследен
Показване на 646 до 660 от 1473
  1. #646

    Подразбиране

    Ей, на тази фея там по снимките - много и дълга иглата.За дамата с червената рокля - просто нямам думи.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #647

    Подразбиране

    Малекс, на феята нарочно и е такава иглата - за да помага по-бързо да се преборим с незавършените гоблени
    Отделно благодаря за дамата

  3. #648

    Подразбиране

    на 19.02. /събота/, от 14 часа, в офиса на АКСИОМА на ул "Силистра" номер 6 ще има демонстрации на техниката пачуърк, и плетене на една кука. Аз лично искам да видя демонстрацията, и тъй като е точно до парка ЗАИМОВ, можем да пием по с тези, които искат да дойдат. Не знам дали тук е мястото за такава информация...., но реших, че на някои може да им е интересно.

  4. #649

    Подразбиране

    Иренка офис и магазин на едно място ли са!

  5. #650

    Подразбиране

    Не, от магазина пресичаш парка и леко надясно - аз ще ходя, че искам да видя , ще се чуем, ако ще идваш. Пада се много близо до магазина.

  6. #651

    Подразбиране осми март :)

    Мили момичета 8-ми март чука на врата ....
    Предлагам да си спретнем парти и за целта предлагам един ресторант който ще отговори на всички вкусове на ценителите на азиатска кухя хубава обстановка и не на последно място добри цени. Намира се на централно място срещу Руската църква на бул. Цар Освободител 8А
    Който желае много моля да пише тук за да направим списък и да отида да внеса депозит за резервацията. За този ресторант мога да дам лично аз добри отзиви защото е любимо място на моето семейство а и кухнята е много добра.
    ПАРТИ НА 06/03/2011

    ТУК има карта къде точно се намира заведението
    Няма куверти и всякакви такива ограничения кой -каквото желае си поръчва!!!
    Редактирано от abi1004 : 15.02.2011 в 09:57.

  7. #652

    Подразбиране

    По мои сметки не съм на работа тогаз, Аби. Ако не ми объркат графика, аз също ще дойда. Надявам се, че няма куверт.
    А за 19-и какво става, ще има ли кафе?
    Звездите не се страхуват, че може да ги вземат за светулки.

    esstef@gmail.com

  8. #653

    Подразбиране

    Да взема да се присламча и аз към вас??????????

  9. #654
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Сесията ми свърши вече,но утре заминавам на ски практика на Юндола и ще се върна с събота.Ако успея да се върна до 14 часа, непременно ще дойда на срещата.

  10. #655

  11. #656

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от esstef4e Виж мнение
    По мои сметки не съм на работа тогаз, Аби. Ако не ми объркат графика, аз също ще дойда. Надявам се, че няма куверт.
    А за 19-и какво става, ще има ли кафе?
    За 19 - май само аз ще ходя да гледам, ако си свободна, идвай, ще се чакаме пред магазина на Аксиома в 13,45 часа.

  12. #657

    Подразбиране

    Мацки бройте ме за женския купон!
    За 19-ти очаквам гости ама ако си тръгнат...

  13. #658

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    За 19 - май само аз ще ходя да гледам, ако си свободна, идвай, ще се чакаме пред магазина на Аксиома в 13,45 часа.
    И на мен ми се иска да дойда, въпреки, че и двете техники ги мога, но не ги практикувам До сега не съм идвала на събирания и никого не познавам, но ми се иска да изпием по кафенце и да се запознаем. Та как ще ви позная?
    За женския купон ще пиша допълнително да потвърдя.

  14. #659

    Подразбиране

    Люси, моля те поръчай слънце за събота както преди ,но ЕЛА!
    "Unknown lady" ,бъди сигурна ,че ако видиш и две гъсета пред магазина и те са гобленарчета

  15. #660

    Подразбиране

    Реклама:
    Божи, готово! Поръчах го!
    Но аз ще се появя на женското парти и се надявам да се съберем мощна група!

Страница 44 от 99 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •