Страница 54 от 99 ПърваПърва ... 444525354555664 ... ПоследенПоследен
Показване на 796 до 810 от 1473
  1. #796
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    Ето карта, сега вече много по-лесно ще го намериш!

    Много ти благодаря,разбрах.

  2. #797

    Подразбиране

    Чудесно беше!
    Но ЖЕГА.....

    От мен само три снимчици - http://goblenitesofia.multiply.com/photos/album/58/58# , но Дъки снима повече!

  3. #798

    Подразбиране

    Таничка, малко само повечеко от мен Обаче, съм заснела красотите
    Хайде сега да се похвалиш с твоята огромна красота!!! Снимала съм и детайлно


    Срещата беше много релаксираща, ползотворна и прекрасна! Много благодаря момичета за хубавия следобед в жаркия пек!!!

    Ето линка и от мен: http://goblenitesofia.multiply.com/photos/album/58

  4. #799

    Подразбиране

    Жега, ама не ни се тръгваше! Много хубави гоблени са започнати или напълно готови! Красота!

  5. #800

    Подразбиране

    Много съжалявам, че ви изпуснах и нямах възможност да дойда.

  6. #801

    Подразбиране

    И аз ви изпуснах, проспах неделята. След нощна съм така... Много красиви неща сте показали, браво!
    Звездите не се страхуват, че може да ги вземат за светулки.

    esstef@gmail.com

  7. #802

  8. #803

    Подразбиране

    Даааа ... обичайните заподозрени А на кой са прелестните зебри и защо само 3 гоблена видях - питам аз и отговор не искам! Майтапа настрана - домъчня ми вече ...

  9. #804

    Подразбиране

    Зебрите са на Калина.

    Чудна срещичка си спретнахме!

    Изпуснаааааа......



    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Даааа ... обичайните заподозрени А на кой са прелестните зебри и защо само 3 гоблена видях - питам аз и отговор не искам! Майтапа настрана - домъчня ми вече ...

  10. #805

    Подразбиране

    Направо ми се плаче като ви гледам .
    Този ремонт ще ме унищожи .
    Радвам се ,че Иренка напредва с иконата .Танчето /ТДК/ пак е оригинална ,а зебрите на Калинка дано ги видя на живо.Катето и Танчето май са го ударили на летен мързел .
    Надявам се да се класирам на някоя от следващите срещи ,ако успея да избягам от шкурката и маджуна

  11. #806

    Подразбиране

    Абе вие няма ли да се засрамите и да си спретнете среща най-накрая Не съм ви виждала физиономиите от толкова отдавна , а за гоблените ви да не говорим!!! Айде кой бил на море - бил, събирайте се и искам снимкиииии!

  12. #807

    Подразбиране

    Моля всички , които ще участват в конкурса на "Български гоблен" да ми изпратят на имейла ( s2103@abv.bg ) имената си и с колко гоблена ще участват.

    НЕ ВАЖИ ЗА ТЕЗИ,КОИТО ВЕЧЕ СА ГО НАПРАВИЛИ

  13. #808

    Подразбиране

    Идват почивни дни, момичета, но мисля, че е е хубаво да се видим вече -

    СРЕЩА на 23.09. /петък/ от 13 часа - среща в пицарията срещу хотел "ПЛИСКА" - на ІІ етаж, ако вали, или навън /да може да се /

    Моля за домашните, и носете пари за път, може и гоблени да носите..... Дано има останали гобленарки в София, да се видим и наприказваме преди ВТ!
    Редактирано от Ирка88 : 21.09.2011 в 22:59. Причина: корекция

  14. #809

    Подразбиране

    Този път и аз съм на линия, ще се радвам да ви видя

  15. #810

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз може ли да се присъединя към среща ?Обичам да ходя на такива срещички макар и да не пиша.

Страница 54 от 99 ПърваПърва ... 444525354555664 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •