Страница 54 от 97 ПърваПърва ... 444525354555664 ... ПоследенПоследен
Показване на 796 до 810 от 1473

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Зебрите са на Калина.

    Чудна срещичка си спретнахме!

    Изпуснаааааа......



    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Даааа ... обичайните заподозрени А на кой са прелестните зебри и защо само 3 гоблена видях - питам аз и отговор не искам! Майтапа настрана - домъчня ми вече ...

  2. #2

    Подразбиране

    Направо ми се плаче като ви гледам .
    Този ремонт ще ме унищожи .
    Радвам се ,че Иренка напредва с иконата .Танчето /ТДК/ пак е оригинална ,а зебрите на Калинка дано ги видя на живо.Катето и Танчето май са го ударили на летен мързел .
    Надявам се да се класирам на някоя от следващите срещи ,ако успея да избягам от шкурката и маджуна

  3. #3

    Подразбиране

    Абе вие няма ли да се засрамите и да си спретнете среща най-накрая Не съм ви виждала физиономиите от толкова отдавна , а за гоблените ви да не говорим!!! Айде кой бил на море - бил, събирайте се и искам снимкиииии!

  4. #4

    Подразбиране

    Моля всички , които ще участват в конкурса на "Български гоблен" да ми изпратят на имейла ( s2103@abv.bg ) имената си и с колко гоблена ще участват.

    НЕ ВАЖИ ЗА ТЕЗИ,КОИТО ВЕЧЕ СА ГО НАПРАВИЛИ

  5. #5

    Подразбиране

    Идват почивни дни, момичета, но мисля, че е е хубаво да се видим вече -

    СРЕЩА на 23.09. /петък/ от 13 часа - среща в пицарията срещу хотел "ПЛИСКА" - на ІІ етаж, ако вали, или навън /да може да се /

    Моля за домашните, и носете пари за път, може и гоблени да носите..... Дано има останали гобленарки в София, да се видим и наприказваме преди ВТ!
    Редактирано от Ирка88 : 21.09.2011 в 22:59. Причина: корекция

  6. #6

    Подразбиране

    Този път и аз съм на линия, ще се радвам да ви видя

  7. #7

    Подразбиране

    Аз може ли да се присъединя към среща ?Обичам да ходя на такива срещички макар и да не пиша.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lilipi1970 Виж мнение
    Аз може ли да се присъединя към среща ?Обичам да ходя на такива срещички макар и да не пиша.
    Пишеш, не пишеш, няма никакво значение!
    Ела да ни видиш какви сме кокошки!
    Никой на никого не дава думата, но в края на краищата се оказва, че сме се чули!

  9. #9

    Подразбиране

    Всички желаещи са добре дошли

  10. #10

    Подразбиране

    На линия съм Затъжих се за вас

  11. #11

    Подразбиране

    Използвахме този разкошен ден, за да се видим на открито.
    И както винаги, на никой не му се тръгваше....
    Чудесно беше!
    Малко снимки от мен, по-късно и Дъки ще добави своите!

    http://goblenitesofia.multiply.com/photos/album/59

  12. #12

    Подразбиране

    Много приятна и ползотворна среща! Само моята икона е доникъде, но тези дни я хващам сериозно вече - иначе се радвам на другите, какви хубави гоблени са направили!

  13. #13

    Подразбиране

    Еййййййййййй, засрамихте се най-накрая!!!!!!!!!!Много красиви неща, ама много!Липсвате ми и ви прегръщам всички!

  14. #14

    Подразбиране

    Чудесни са ти снимките Таня . Въпреки отпуските и другата работа, пак успяхме да се отсрамим

  15. #15

    Подразбиране

    Хареса ти на теб острова Сега нямаме много материал за ПОКАЗВАНЕ, другия месец - повече! Наближава купон във Велико Търново, липсваш ни много!

Страница 54 от 97 ПърваПърва ... 444525354555664 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •