Страница 59 от 99 ПърваПърва ... 949575859606169 ... ПоследенПоследен
Показване на 871 до 885 от 1473
  1. #871

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Verche_98 Виж мнение
    И аз искам на коледно парти,но дали и мен ще пе риемете в групата?
    Няма никакво приемане в група! Всички са добре дошли!
    Който има желание да се забавлява в кокошарника е добре дошъл!

  2. #872

    Подразбиране

    Хей, момичета, няма смисъл да питате, който иска и е в София /дори и момичета от другия край на БГ/, ЗАПОВЯДАЙТЕ!

    в ресторанта съм уговорила да сме - или + 5 човека, важно е да знаем приблизителна бройка гобленарки, да не ни е малка залата! И дано сме ++++++ !

  3. #873

    Подразбиране

    Така ли?
    Само после не съжелявай за своите думи
    Защото и момичета от други градове подканват се (заедно с братовчети Немирови)

  4. #874

    Подразбиране

    Moже ли да запишете и мен за коледното парти?

  5. #875

    Подразбиране среща

    ЗДРАВЕЙТЕ, ЗАПИШЕТЕ МЕ И МЕН.

  6. #876

    Подразбиране

    Запишете и мен за партито

  7. #877

    Подразбиране

    Момичета, всички сте вече в коледния списък

    Оля, ти и братовчедите от фамилията Немиров ще сте почетни гости, вие само елате!!! Добре сте ни дошли!

  8. #878

    Подразбиране

    Дълго време нямах възможност да надзъртам във форума и гледам вече и за коледното парти тече записване. Засега ме запишете с голяма ако може ,че за мен 10 декември си е бая далечко като планове.

  9. #879

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Rossko Виж мнение
    Дълго време нямах възможност да надзъртам във форума и гледам вече и за коледното парти тече записване. Засега ме запишете с голяма ако може ,че за мен 10 декември си е бая далечко като планове.
    Роси, чаках да се обадиш и влизаш предварителните сметки. Разбира се, че е далече 10.декември и затова е по-добре отдалеко да си знаем, че това си е нашата дата Записвам те. Дано всички успеем да си подредим плановете така, че да сме на партито

  10. #880

    Подразбиране

    Пишете и мен за партито. Нищо, че графика ми не е ясен още. Радвам се на лоялни и услужливи колеги, поне досега.
    И си е време за парти
    Звездите не се страхуват, че може да ги вземат за светулки.

    esstef@gmail.com

  11. #881

    Подразбиране

    Ха, ето че се събираме страхотна група! За ресторанта има вариант - малък салон, голям салон, явно отиваме към по-големия! А, Оля, с НЕМИРОВ, или без, с приятелите на Дорис или без - ЗАПОВЯДАЙТЕ! Не се шегувам за гобленарки, гости на София - само искам записване, за бройката!

  12. #882

    Подразбиране

    Verche_98, много се извинявам, уж, често поглеждам темата, но съм те пропуснала. Добре, че ме подсетиха другите момичета. Вече си в списъка за коледното парти
    esstef4e, записана си и ти

    Събираме се много голяма група Ще бъде много весело

    МОМИЧЕТА МИЛИ, (АКО ИМА И МОМЧЕТА), ВСИЧКИ СА ДОБРЕ ДОШЛИ НА КОЛЕДНОТО ПАРТИ И ВСЯКАКВИ ДРУГИ СРЕЩИ. АКО ПРОПУСКАМ НЯКОЙ НЕ Е НАРОЧНО - МОЛЯ ВИ БЕЗ ПРИТЕСНЕНИЯ МЕ ПОДСЕЩАЙТЕ ДОКАТО НЕ ВИДИТЕ РЕАКЦИЯ ОТ МЕН!

    (Дори и някой да го няма в списъка - идвайте спокойно. Нали има уговорка да сме -/+ няколко човека.)

  13. #883
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Verche_98, много се извинявам, уж, често поглеждам темата, но съм те пропуснала. Добре, че ме подсетиха другите момичета. Вече си в списъка за коледното парти
    esstef4e, записана си и ти

    Събираме се много голяма група Ще бъде много весело

    МОМИЧЕТА МИЛИ, (АКО ИМА И МОМЧЕТА), ВСИЧКИ СА ДОБРЕ ДОШЛИ НА КОЛЕДНОТО ПАРТИ И ВСЯКАКВИ ДРУГИ СРЕЩИ. АКО ПРОПУСКАМ НЯКОЙ НЕ Е НАРОЧНО - МОЛЯ ВИ БЕЗ ПРИТЕСНЕНИЯ МЕ ПОДСЕЩАЙТЕ ДОКАТО НЕ ВИДИТЕ РЕАКЦИЯ ОТ МЕН!

    (Дори и някой да го няма в списъка - идвайте спокойно. Нали има уговорка да сме -/+ няколко човека.)
    Не се притеснявай аз не се сърдя за това.

  14. #884
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    А сьмо едно въпростче имам мога си да си доведа другарче с мен?

  15. #885

    Подразбиране

    Реклама:
    Мили момичета, обявявам среща тази неделя 06.11.2011г - 14:00 - в пицария Фантазия(втория етаж, за пушачи) - срещу входа на хотел Плиска

    !!!Много моля, който иска да участва в обсъждането на менюто и томболата за Коледното парти да дойде!!!

    За сега парите за меню - салати и топли мезета на плата (блок-маса) + вода и алкохол+безалкохолно ще са 17,50 лв
    За томбола с падаръчета за всеки - 7,50лева.
    Смятаме да се съберем в 25 лева за целия купон(но бъдете подготвени и за малко повече за всеки случай)


    Следваща среща ще има на 19 или 20 НОЕМВРИ 2011г. в АМ-ГЪЛ, за да се плати капарото и дадем окончателната бройка за присъстващите.

    Моля, всеки да си направи сметка как и колко пари пари може да отдели предварително, защото трябва да имаме предварително събрани пари за капаро и подаръци. Мисля, че 15 лева на човек, в рамките на двете срещи преди Коледното парти трябва да се съберат. А които може и всичките 25 лв да даде ще е хубаво!

    АКО ИМА ХОРА, КОИТО НЯМАТ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ПРИСЪСТВАТ НА СРЕЩИТЕ НА 6.11 и 19/20.11.2011г. ПИШЕТЕ ТУК ИЛИ НА ЛИЧНИ ЗА ДА СЕ УТОЧНИМ!!!
    Редактирано от Ducky : 02.11.2011 в 14:44.

Страница 59 от 99 ПърваПърва ... 949575859606169 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •