Страница 7 от 99 ПърваПърва ... 567891757 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 1473
  1. #91

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jumper Виж мнение
    аз съм в бургаско и не мога.но смятам тук да се видя поне с една гобленарка
    Да бе,верно че била в бургаско,не лъжедаже успях да я видяИзненада ме приятно,аз я чаках утре,а тя милата още днес дойде.За съжаление това пусто време все не ни стига,да се наприказваме на воля

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #92

    Подразбиране

    и аз ще дойда ..последно в неделя в 14 ч във Фреди ли?

  3. #93

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Да бе,верно че била в бургаско,не лъжедаже успях да я видяИзненада ме приятно,аз я чаках утре,а тя милата още днес дойде.За съжаление това пусто време все не ни стига,да се наприказваме на воля
    вярно е, но ми беше много кеф да те видя
    а утре съм вероятно в сливен
    Редактирано от jumper : 08.01.2010 в 22:44.

  4. #94

    Подразбиране

    И аз ще се въздържа по 2 причини заведението и евентуални ангажименти по децата.Приятно прекарване!

  5. #95

    Подразбиране

    Първата среща за 2010 год. на гобленарките от София!

    Много приятно си прекарахме! Вече след изминалите празници и емоции с подаръци около тях!
    По малко гобленчета носехме, но с големи планове!
    Качих малко снимки, както винаги аз повече гледах, но имаше още две фотографки!

    http://goblenitesofia.multiply.com/photos/album/26/26



    И пак да напомня -

    Това е страничката, която съм направила за нашите срещи - http://goblenitesofia.multiply.com
    За разглеждане свободен достъп!
    За допълване, качване и редактиране на снимки –
    Потребителско име – goblenitesofia
    паролата - sofia

  6. #96

    Подразбиране

    Ей, момичета виждам ,4е добре сте си изкарали, както винаги де
    и съжалявам че пропуснах, но следващия път

  7. #97

    Подразбиране

    ИМА ФОРУУУМ
    Сложих и аз 4 снимки, защото другите се повтарят И една обща тук - да ни видят какви щастливи лица имаме заради хубавата среща

    Мен ме няма, щото снимам

  8. #98

    Подразбиране

    Момичета, срещата беше страхотна! Все едно нямах температура! но като се прибрах - право в леглото и едва сега станах и видях, че имаме форум! Ура, другари!
    За снимките и клюките - потрайте до утре, че ми е лошо ...

  9. #99

    Подразбиране




    Това е новото предизвикателство пред Танчето - една разкошна щампа на Кандамар, за която всички й завидяхме благородно!
    Редактирано от lucy : 11.01.2010 в 08:55.

  10. #100

    Подразбиране





    Това пък са красотите, по които се труди нашето сладко Калинче - аз лично помня жълтите цветя от Пловдивската Нац.среща, но при положение , че тя все тъче на множество други станове й е простено! Пък и аз защо ли се обаждам, като мойта негърка на Ланарте сигурно е рекорд по незавършеност!
    Зебрите обаче са дело на Марийчето - е, много са хубави! Няма как да ги видите на друго място, защото са си нейна разработка и са уникални!!!!!!!
    Редактирано от lucy : 11.01.2010 в 09:00.

  11. #101

    Подразбиране







    Загадъчната мадама е дело на Тийнчето! Това е най-голямото нещо, което съм виждала да прави туй момиче, та дано го довърши!
    Разкошния красавец на черна панама е на Даринчето - и тя като мен смята, че е голям кеф да се шие на черна панама, та автоматично минава от моя отбор!
    Старичкия Вилер пак е нейно дело, но го довършва вместо своя приятелка/роднина и не й е много по сърце ... Тегава работа, ама ... Интересното е, че гоблена е започнат с обратен наклон на гобленовия бод и милата тя сега овладява нова техника на бродиране.
    А слънчевото послание от последния гоблен ми е особено любимо - гобленчето е на Калина и за малко да хвърляме чоп, кой да си го прибере в чантата уж случайно, но я пожалихме ...
    Редактирано от lucy : 11.01.2010 в 09:07.

  12. #102

    Подразбиране

    Люси, мила, живнала си май

    А как хубаво си разказала за срещата. Ти ме гласиш за официален фотограф, ама аз тебе за репортер да те предложа,а?

  13. #103

    Подразбиране

    Е, това се казва репортер имам чувството, че съм била там

  14. #104

    Подразбиране

    Ех, момичета, пак страхотни работи показвате...
    Люси, бързо да оздравяваш мила! Наистина страхотен репортаж от срещата направи, все едно и аз съм била там!
    Поздрави на всички!

  15. #105

    Post

    Реклама:
    А з съм първа и съм там че не съм ви виждала тази година и ми е много мъчно за вас хайде да се съберем и да се видим какво ще кажете

Страница 7 от 99 ПърваПърва ... 567891757 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •