Страница 76 от 99 ПърваПърва ... 2666747576777886 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,126 до 1,140 от 1473
  1. #1126

    Подразбиране

    Браво на новите гобленарки!
    Май ще трябва да се засрамим и да се активизираме!Може ли да се излагаме така предпразнично!!!
    Появи се предложение за 8 декември.Има достатъчно време всеки желаещ да си направи сметка и да си освободи деня.
    Има и друго предложение: ако желаете да си направим малка томбола.Всеки може да направи нещо малко или някакво подаръче до 10 лв и на място ще се разиграват нещата.
    Давайте предложения и идей и бъдете по- активни.Ако ние самите не си направим весело никой няма да ни поднесе нищо наготово.
    Нека да помислим до няколко дни и да проявим малко повече инициативност за да има време да се ангажира заведението!
    Всеки е добре дошъл!

  2. #1127

    Подразбиране Може би сега му е времето да пиша!

    Здравейте, преди няколко години си направихте среща в заведение в София до парка Заимов/аз бях сервитьорка там/. От тогава винаги влизам и чета, търся и доста уча от това, което пишете, но за първи път и аз пиша. Шия от 10 г. когато имам време - общо 10-15 гоблена само и все ги подарявам. Конете на водопой само останаха подарък за майка ми и другия, който е на Гинокардия /първия ми голям/, но го няма никъде по каталози, които разглеждам сега и дори в търсачките / https://picasaweb.google.com/dandydp...59159566229202 /.
    За да не се ширя много: в момента пак работя в заведение в София от две години. Собственика също много харесва гобленарството и имаме идея в заведението да направим стена с гоблени. Само където ще ми е трудно да се справя сама. За два месеца уших 3 малки: Стареца с лулата, Стареца с халбата и един на "Златен гоблен"- Сияйния Исус и мисля да продължа така с малки поне да станат повече, за да има смисъл.
    Заведението е подходящо, защото е механа / в битов стил /, малко /50 места/ и клиетите, които идват се чувстват като у дома.
    Пиша в този форум, защото с радост бих дошла да видя прекрасните Ви работи отново и да получа съвети, но всеки ден съм на работа.
    Може би, това да ви да прозвучи като реклама, но нямам комерсиална цел.
    Само ако Ви харесва, като идея и тип заведение, поне ще мога и аз да участвам в това. Нямаме сайт, който да пратя, но има регистрация в zavedenia.com и там има доста снимки, по които да се ориентирате:
    http://sofia.zavedenia.com/2229/Механа.Велико.Търново./

  3. #1128

    Подразбиране

    Как ми се идва! Иска ми се да се видим, да си поговорим, да потанцуваме, да ме засрамите с произведенията си... Аз на 8.12. съм дневна смяна до 21:00 ... Ако решите сбирката да е на 9.12. или 17.12. ме броите и мен!



    Поправка - май искам седмицата да е с цял ден повече Имала съм предвид не 17.12, а 15.12
    Редактирано от esstef4e : 01.12.2012 в 02:35.
    Звездите не се страхуват, че може да ги вземат за светулки.

    esstef@gmail.com

  4. #1129

    Подразбиране

    Иренка, желаещи за коледно парти има, но ако някой друг се наеме с организацията и въпросите свързани с нея. После щ'е критикуват, че не е било както са очквали

  5. #1130

    Подразбиране koleda

    И аз искам да се запознаеме, така че съм за!

  6. #1131

    Подразбиране

    Гледам, посъбраха се желаещи.... Мисля, да резервирам за 08.12. 2012 г - във Флирт /там ще е нисък куверта, а и има тераса за /,
    за организация - просто всеки желаещ да приготви подарък- ръчна изработка/нещо дребно/, и/или нещо купено - до 10 лева. Аз се наемам да приготвя и банички с късмети - и това е! Нищо специално, на томболата - всеки си получава подарък от другарче, /на който каквото се падне/!
    Мисля, че ще ни е приятно, дори да сме малко хора - всички желаещи са добре дошли!
    След малко ще дам подробности за точния ден и час - да говоря с Флирт....
    Редактирано от Ирка88 : 30.11.2012 в 13:56. Причина: промяна

  7. #1132

    Подразбиране

    Браво на младите
    Иренка ако не искат болшинството да е с куверти може и на място да си поръча който каквото поиска. ДОРИ И САМО КАФЕ.
    Който има претенций да казва сега или да не коментира нищо след това.Не стига че никой не се наема да организира пък и претенций да проявява е наглост.Каквото се направи и толкова!
    При тези условия без притеснения само да се уточни горе долу бройката .
    Ако на някой не му харесват условия ... нека предложи друго!
    :

  8. #1133

    Подразбиране

    За 8-ми съм с Вас

  9. #1134

    Подразбиране

    Момичета, малко се забавих, но - вече съм готова с предложението

    КОЛЕДНО ПАРТИ за софиянки /и София-област/, на 08.12.2012 г. от 13.30 часа в кафе ФЛИРТ, ул."Княз Борис І", н.123 /до подлеза на метрото, станция СЕРДИКА/.

    Вторият етаж е за нас - кувертът е 15 лв/човек и включва:

    1. Гръцка салата
    2. Вино /червено, бяло, розе/
    3. Безалкохолно 1 бр. по избор
    4. Плата панирани хапки с корнфлекс.

    Ако някой иска нещо друго, си поръчва отделно, ако някой не пие вино - АЗ ЩЕ МУ ГО ИЗПИЯ!

    Моля, да се запишете тук - за да имам приблизителна бройка. Моля всеки да приготви нещо за подарък - ръчно изработено или купено, но да е сладурско! На място ще се види кой какъв късмет ще изтегли!

  10. #1135

    Подразбиране

    Позволявам си да запиша тези, които изявиха желание до сега, мислете бързо, и се записвайте....

    1. Тooth
    2. rositsa
    3. evdokia asenova
    4. dona-ilona
    5. didi3
    6. smiles
    7. nikoll
    8. GalyaSpassova
    9. kati31
    10. abi1004
    11. Michelle ?
    12. кроти
    14. rostso ?
    15. Shebek1733
    16. irina48
    17. lilipi1970
    18. nina55
    19. ralli
    20. ivanichka
    21. Ducky
    22. esstef4e
    Редактирано от Ирка88 : 05.12.2012 в 21:06. Причина: добавяне

  11. #1136

    Подразбиране

    Аби 1004-запис
    Редактирано от abi1004 : 30.11.2012 в 19:47.

  12. #1137

  13. #1138

    Подразбиране

    Запишете ме с огромна питанка. (и без манджа)

    Имам неотложен ангажимент точно този ден и ако успея да дойда ще е с голямо закъснение (от поне 2 часа). Докато пристига може вече всички да са си тръгнали.

  14. #1139

  15. #1140

    Подразбиране

    Реклама:
    Записвам се и аз с най-голямо удоволствие

Страница 76 от 99 ПърваПърва ... 2666747576777886 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •