Страница 80 от 99 ПърваПърва ... 3070787980818290 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,186 до 1,200 от 1473
  1. #1186

    Подразбиране

    Чудна среща си имахме днес:
    http://goblenitesofia.multiply.com/photos/album/74/74

    И едно много хубаво решение имаме от срешата, с молба към всички надничащи в тази тема - да няма критикуващи към нас.
    Ние решихме да си направим вътрешна игра с размяна на подаръци. За сега играта е без конкретен повод, но си има тема: Пролетно(великденска)
    Срокове, регламент и участниците ще бъдат публикувани по-късно в раздела с игрите. За сега мога само да ви кажа, че играта ще е открита, ще се показват снимки дори и на етапите от работите и всички ще можете да надничате и да ги виждате. За съжаление желанието ни е да ограничим участниците само в нашия кръг, за да избегнем неприятни ситуации на разочарование(все пак ние се познаваме от много време и то лично). Ако все пак някой извън София много иска да се включи - може и да го приемем - но само с препоръки от наши хора

  2. #1187

    Подразбиране

    Чудничка идея, включвам се!

  3. #1188

    Подразбиране

    Супер идея за тази игра ще направя изключени и ще взема да се включа и още нещо очаквам от някои съфорумки да се изявят в новата тема която за сега е с работно заглавие "рециклирани подаръци"/знаят за кого говоря/
    Срещата наистина беше много хубава ,весела и креативна

  4. #1189

    Подразбиране

    Срещата беше много приятна, наистина. Благодаря на всички, които ми написаха нещичко в тефтера

    Идеята за играта също ми допада, но аз поради кратките срокове, вероятно няма да мога да се включа. Ако организирате, обаче нещо на тема "Есен"...с удоволствие...

  5. #1190

    Подразбиране

    И аз си изкарах чудесно!За играта знаете че ви подкрепям! Все още се колебая ама знаете,че лесно взимам управленски решения....

  6. #1191

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ralli Виж мнение
    И аз си изкарах чудесно!За играта знаете че ви подкрепям! Все още се колебая ама знаете,че лесно взимам управленски решения....
    Теб може и служебно да те запишем, няма да търпим отказ! Аз не бих се разсърдила на едно твое бижу!

  7. #1192

    Подразбиране

    Искам лично и тук да БЛАГОДАРЯ на Диди и на кроти за прекрасните утешителни подаръци! Имам си и прекрасна овца - оранжева /автопортрет!/ Много Ви обичам!
    Относно играта - щом ще се виждат етапите, се включвам от сега - пишете ме!

  8. #1193

    Подразбиране

    Много сте хубави,момичета.А за красотичките,които показвате нямам думи
    , дали ще се намерят "препоръки" за мен от вашата група?
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #1194

    Подразбиране

    Много ползотворен следобят Аз дадох вече съгласие за играта , така ,че съм в списъка само чакам темата

  10. #1195

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Много сте хубави,момичета.А за красотичките,които показвате нямам думи
    , дали ще се намерят "препоръки" за мен от вашата група?
    Да гарант номер едно съм аз остава да си намериш още двама

  11. #1196

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Да гарант номер едно съм аз остава да си намериш още двама
    Моите препоръки, може ли да се броят за 2 - аз съм двойно "потърпевша" от Светла - имам си стена у нас с нейните красоти!!!

  12. #1197

    Подразбиране

    Светле, за теб веднага си залагам главата!

    Кате - без такива. Третият глас за Светла е от мен!

    Момичета, и аз се включвам и пролетната игра!


    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Много сте хубави,момичета.А за красотичките,които показвате нямам думи
    , дали ще се намерят "препоръки" за мен от вашата група?

  13. #1198

    Подразбиране

    "дали ще се намерят "препоръки" за мен от вашата група?"

    Светле, аз съм излишна четвърта, но все пак

  14. #1199

    Подразбиране

    Иренка, аз мисля, че препоръките вече си ги събра на срещата, но след като държиш - имаш една от мен!
    Дайте софиянки да си събираме препоръките извън темата - имаме достатъчно начини за връзка, за да не трупаме излишни мнения във форума.

  15. #1200

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз на компютъра
    Макар ,че се прибрах с мъка на срещата ми беше много приятно!Дано другият път да не лазя

Страница 80 от 99 ПърваПърва ... 3070787980818290 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •