Страница 87 от 97 ПърваПърва ... 37778586878889 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,291 до 1,305 от 1473

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Много красоти сте сътворили,момичета!
    Честит празник!

  2. #2

    Подразбиране

    Страхотно парти си направихме!

  3. #3

    Подразбиране

    И аз искам да благодаря от сърце на другарчето - за прекрасния подарък! И на Боби, която ни изненада и с качество, и с количество! Чудесно си изкарахме женския празник!

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря на моето другарче Нина /Unknown_lady/ за перфектно изпълнения романтичен подарък ! Домът ми се изпълни със сърчица и добри пожелания
    Благодаря на Боби /Tooth/ за изненадата- чудесната като идея и изпълнение възглавничка !
    Благодаря на всички момичетата за срещата, толкова много приятни емоции!

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте Софянки !! Невероятни неща сте сътворили и разменили Заредена съм положително за цялата седмица Нямам фаворит в нещата ВСИЧКО е прекрасно и велеколепно !Страхотни сте

  6. #6

    Подразбиране

    Хайде да се видим пред Великденски, пак в кафе ФЛИРТ, на 12.04.2014 г. /събота/ от 12 часа

    Моля, който може, да носи домашните....

  7. #7

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Там ще съм, за къде без мен Какво ще е наказанието за тези, които са без домашно?

  10. #10

    Подразбиране

    Танче,който е без домашно ще ръкопляска на отличниците

  11. #11

    Подразбиране

    Ще се опитам да дойда и аз.........нали трябва да се наложи наказание на тези без домашно

  12. #12

    Подразбиране

    Много ми е мъчно, но нямам възможност да дойда. Приятно изкарване и поздрави на всички

  13. #13

    Подразбиране

    Срещата беше много хубава всички момичета се бяха постарали да ми подготвят изненада за което мноооооооооооооого им благодаря!!!
    Снимки по-късно Иренка беше фотаджията тя ще даде снимков материал

  14. #14

    Подразбиране

    Срещата беше много продуктивна, някои показаха, че са шили красоти, някои - НИЩО не са шили! Аз имам лек проблем със снимките, малко са, след малко ще ги видите!

    Аби, съвсем скромно, но от сърце!

  15. #15

    Подразбиране

    Ето линк - малко снимки, ама фотографа няма опит никакъв... Другия път - повече!

    http://gallery.ru/watch?a=bJ0n-lMPf

Страница 87 от 97 ПърваПърва ... 37778586878889 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •