Страница 88 от 97 ПърваПърва ... 38788687888990 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,306 до 1,320 от 1473

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Драги кокошки,


    Изненада се получи! В процеса на сменяне на кокошарника, бях забравил за поставената задача. Нещо ми светна под гребена, когато днес кокошката-носачка каза, че имало кошница за мен.


    Яйцата изглеждат страхотно. Хей, да не сте намерили друг петел-координатор, ааа?

    Ако може поименно да посочите коя кое яйце е снесла?


    С другия кукуригу ще се видим лятото и ще му предам втората кошница.


    Благодаря Ви от сърце,
    Празниците за мен започнаха!





    PS: Много смешно стана, когато носачката каза: "Пратката е кошница 500 лева ... ъъъъъъ грама" и веднага 1 момиче от опашката ококори очи и казаха, че и тя иска такава кошница
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 1.jpg‎ (90.0 KB, 20 показвания)
    • Тип на файла: jpg 2.jpg‎ (98.9 KB, 17 показвания)
    • Тип на файла: jpg 4.jpg‎ (46.5 KB, 20 показвания)
    • Тип на файла: jpg 5.jpg‎ (47.9 KB, 18 показвания)
    • Тип на файла: jpg 6.jpg‎ (81.6 KB, 24 показвания)

  2. #2

    Подразбиране

    Още малко
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 7.jpg‎ (80.9 KB, 13 показвания)
    • Тип на файла: jpg 8.jpg‎ (81.2 KB, 13 показвания)
    • Тип на файла: jpg 9.jpg‎ (80.4 KB, 13 показвания)
    • Тип на файла: jpg 10.jpg‎ (99.6 KB, 15 показвания)
    • Тип на файла: jpg 11.jpg‎ (77.9 KB, 18 показвания)

  3. #3

    Подразбиране

    И последно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 12.jpg‎ (93.3 KB, 41 показвания)
    • Тип на файла: jpg 13.jpg‎ (135.7 KB, 26 показвания)
    • Тип на файла: jpg 15.jpg‎ (72.5 KB, 24 показвания)
    • Тип на файла: jpg 14.jpg‎ (72.5 KB, 23 показвания)
    • Тип на файла: jpg 16.jpg‎ (65.2 KB, 27 показвания)

  4. #4

    Подразбиране

    Много продуктивни тези кокошки беееееееееее. Със сигурност петлите са си го заслужили.
    Весел Великден на кокошки , на петли ........ на всички нас!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #5

    Подразбиране

    Значи, успяха да стигнат цели... Много се радвам, и нарочно писах кошници с яйца - за да са по-внимателни куриерите! Едната кошница е за Пламен, който отсъства, и на него му обещахме! Поздрави от София и Самоков!

    А на Главния петел да пожелая хубави празници, и дано сме успяли да те развеселим !


  6. #6

    Подразбиране

    Радвам се, че успяхме с инзненадата Весел празници ! Яйце 6 е от мен

  7. #7

    Подразбиране

    Весели празници Динко!Обещанието си е обещание Кокошката от Самоков, любезно приютена в кокошарника от сладурските софийски кокошчици , снесе яйце №3

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Ееее,ами заслужават си админите кошницата , а вие момичета, адмирациите!Чудесни сте!От мен -течния елексир на нац. ,живи и здрави. Весели празници на всички ви!

  10. #10

    Подразбиране

    Отдавна не сме се виждали, който може да заповяда на

    СРЕЩА - на 21.06.2014 г., в кафе ФЛИРТ, до подлеза на метрото, станция СЕРДИКА, от 13,30 часа.


    Който е в София, и има желание, ще се видим там !

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Отдавна не сме се виждали, който може да заповяда на

    СРЕЩА - на 21.06.2014 г., в кафе ФЛИРТ, до подлеза на метрото, станция СЕРДИКА, от 13,30 часа.


    Който е в София, и има желание, ще се видим там !
    Леле къде е това ФЛИРТ? Не се сещам, Фло, Хепи, ориентирай ме моля. И поставете правилата навреме кой може да присъства да не става като националната среща да се създават правилата в движение според желаещите
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Леле къде е това ФЛИРТ? Не се сещам, Фло, Хепи, ориентирай ме моля. И поставете правилата навреме кой може да присъства да не става като националната среща да се създават правилата в движение според желаещите
    Тъй като Фло и Хепи отсъстват ще Ви отговоря аз!
    Господине, простено Ви е че не знаете къде се намира мястото на срещата.Все пак Нови Хан не е тук.Не виждам някой да е поставял някакви правила.Написаното се отнася за хора които се познават и разбират какво означава.Иначе всеки добронамерен КОЙТО ХАРЕСВА НАШЕТО ХОБИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ!

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tooth Виж мнение
    Тъй като Фло и Хепи отсъстват ще Ви отговоря аз!
    Господине, простено Ви е че не знаете къде се намира мястото на срещата.Все пак Нови Хан не е тук.Не виждам някой да е поставял някакви правила.Написаното се отнася за хора които се познават и разбират какво означава.Иначе всеки добронамерен КОЙТО ХАРЕСВА НАШЕТО ХОБИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ!
    Леле тука всеки пост ли е повод да се захапе стоящия отсреща? Фло и Хепи Tooth са заведения на метростанция Сердика, Нови хан, ако не сте наясно е на 7 км от софия и аз живея в софия сигурно далеч от преди вас, освен ако не сте на възраст над 60-те, това че съм избрал да се махна от мръсния въздух на столицата не означава, че не работя там и че я познавам по зле от вас, просто исках да ме ориентирате в каква околност се пада около Сердика това кафе. Ако не искате да идват нови хора кажете НЕ ИСКАМЕ НОВИ, а не да търсите да се заядете за всяко написано нещо във форума. какво ви става бе хора, в какво се превърнахме българите, които бяхме толкова усмихнати и гостоприемни?
    П.П. Не случайно са измислени ник неймовете на хората, за да се комуникира с тях във виртуалното пространство, обръщението Господине може да използвате за всеки чичко на автобусната спирка или в градския транспорт Госпожо
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #14

    Подразбиране

    Браво Иренка!Хубаво е че се сети за среща да ни организираш!Мисля обаче че не е лошо тези които решат да дойдат да носят по"един ушит гоблен"Има опасност някои да получат чувство за малоценност

  15. #15

    Подразбиране

    Там ще съм! Отдавна не сме се виждали

Страница 88 от 97 ПърваПърва ... 38788687888990 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •