Страница 89 от 97 ПърваПърва ... 39798788899091 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,321 до 1,335 от 1473

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    В срещите по групи няма такива правила, като по Националните срещи.Хващаш си шапката, отиваш и казваш "Добър ден, аз съм еди кой си".Два пъти съм пробвала по този начин, и съм получила страхотно посрещане, никой не ме би, не ме ръга с игли, не ме фраска по канчето, не ме скуба...даже ме транспортираха с личен превоз, че и подарък ми дадоха. Ама това е,че и им пиша разни глупости по групите.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    В срещите по групи няма такива правила, като по Националните срещи.Хващаш си шапката, отиваш и казваш "Добър ден, аз съм еди кой си".Два пъти съм пробвала по този начин, и съм получила страхотно посрещане, никой не ме би, не ме ръга с игли, не ме фраска по канчето, не ме скуба...даже ме транспортираха с личен превоз, че и подарък ми дадоха. Ама това е,че и им пиша разни глупости по групите.

    Като гледам ИРКА88 какво "топло" посрещане ми прави в темата за националната среща очаквам боксови ръкавици, но мисля да ида, поне ще опровергая мнението : "господина" (ако изобщо е такъв)
    Само ако някой уточни къде се намира това заведение, че нещо не се сещам ще съм благодарен
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  3. #3

    Подразбиране

    Не разбрах точно какъв вид идентификация ще се провежда, ама то е от възрастта ми. Ползвай карта https://foursquare.com/v/flirt-cafe/...70236aa2a08d59
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  4. #4

    Подразбиране

    Аз съм пример как посрещат златните софийски кокошчици. 60 км не ме спират, и 160 няма да ме спрат. Идвам момичета домъчня ми много за вас!!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Ще направя всичко възможно да дойда .

  6. #6

    Подразбиране

    Ехооооо момичета и момчета с нетърпение очаквам срещата
    малък жокер за хората които до сега не са идвали на наши срещи има едно огромно условие -да издържа нашето кудкудякане/нали сме кокошарник/
    прилагам линк с координати на кафе флирт https://foursquare.com/v/flirt-cafe/...70236aa2a08d59
    Всички абсолютно всички запалени по нашето хоби са добре дошли!!!

  7. #7

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ, най-после една усмивка и добро отношение. Не съм се чувствал толкова трудно откакто бях студент и се явявах на изпити, а това повярвайте беше доооста отдавна
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #8

    Подразбиране

    Такива сме си ние малко провокативни нооооооооооо харесаме ли си някой край няма откачане . )))))
    Заповядай да се запознаем мястото и датата вече са обявени. ))

  9. #9

    Подразбиране

    Заповядай, на срещите по градове няма правила и ограничения, хем ще ни видиш, какво шием... ако можеш да донесеш нещо твое, ще е интересно да видим.

  10. #10

    Подразбиране

    !!!
    Редактирано от Ducky : 23.11.2014 в 15:51.

  11. #11

    Подразбиране

    Ако ти се струваме злобни и проклети, просто не идвай, какъв ти е проблема? Ако пък наистина искаш да се запознаеш с нас - заповядай. До сега никого не сме върнали от среща, нито сме го били с тояги. Всички идват и си отиват живи, здрави и невредими. Нека да не превръщаме темата в аналог на вечното дерби София - провинция. Хайде холан, големи хора сме, нЕма нужда от избиване на комплекси.
    Аз не знам дали ще мога да дойда. Ако ме няма, приятно прекарване на всички и мислено ще съм с вас

  12. #12

    Подразбиране

    И от мен приятно изкарване момичета , аз този месец ще пропусна , за което мнооооого съжалявам
    Редактирано от rositsa : 12.06.2014 в 16:30.

  13. #13

    Подразбиране

    Това е да си модератор-дипломат!

  14. #14

    Подразбиране

    Ееееехххх че сте,направете го в неделя знаете,че в петък и събота съм на тръстиката

  15. #15

Страница 89 от 97 ПърваПърва ... 39798788899091 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •