Страница 9 от 99 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 1473
  1. #121

    Подразбиране

    Мале какви неща съм изпуснала .... И чаената фея е била или поне чашата й, а аз пак да я изпусна!

  2. #122

  3. #123

    Подразбиране

    Рали, може бе няма да е тази седмица!
    В този кучи студ??
    Въпреки, че страшно много вече ми липсвате!

    Може би другата събота или неделя?

  4. #124

    Подразбиране

    Aз, не съм сигурна дали ще мога тази седмица.

    Ако искате да се организираме за другата събота - 6 февруари,
    тъкмо от рано, че да има време повече хора да видят темата и да си направят плановете

  5. #125

    Подразбиране

    И на мен не ми се мърда много в този студ. Дано другата седмица е по-топло времето та да се съберем повечко.

  6. #126

    Подразбиране

    Момичета, следващата събота ще съм извън София. А тази събота и неделя имам тичане по задачки.....

    Дали ще е удобно срещата да е в неделя (07.02.2010)?

    Но ако повечето от вас предпочитат да е в събота, не се съобразяайте с мен.

    Само не се залъгвайте... Тази събота и неделя ще е с 10 градуса по-топло от следващата..... идва отново същият студ..... по прогноза на 05.02.2010 за Софоя е -16 градуса......тук поне така го дават http://www.sinoptik.bg/ "От никъде взора надежда не види" за постопляне.....
    Редактирано от rostso : 27.01.2010 в 11:32.

  7. #127

    Подразбиране

    Права е Роси, наистина за другата седмица го дават да е по студено от тази.
    Но предложих да е тогава, защото както писах и по горе незнам тази седмица
    дали ще мога да доида, имам друг ангажимент
    Това разбира се не пречи ако има желаещи за тази седмица да се спретне една срещичка,
    а аз ако мога ще дойда, ако не, ще гледам снимки

    п.п. Времето не го мислете толкова, нали няма да сме навън,а и ще ударим по едно за сгряване
    Редактирано от elli : 27.01.2010 в 12:58.

  8. #128

    Подразбиране

    И аз много съм се затъжила за всички. Обаче като гледам и Роси и Таня са прави. И тая и другата седмица студа ще си е все кучешки. И на мен не ми се ходи навън в такова време. Но ще следя темата Може и да дойда, ако има среща

  9. #129
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Момичета нистина тези следващи седмици ще е много студено много бих искала да дийда,но съм в сесия и направо незнам много ми е трудно.Надявам се тези седмици да се стопли времето,а и да ми мине сесията,но когато има следваща среща аз ще съм там.

  10. #130

    Подразбиране

    dano da se stopli i da se vidim momicheta a pak do togava mozhe i neshtichko da pokazha...stiga sam marzeluvala

  11. #131

    Подразбиране

    Момичета ,този студ ще ни накара май да си стоим повече в къщи и да шием,шием....

  12. #132

    Подразбиране

    Аз в последния момент разбрах, че ще имам време утре да отида до магазина на ДМЦ,

    така че, ако някои има желание да пием по кафе, ще ми е много приятно да се видим
    към 13.30-14.00 часа в кафето до ДМЦ.

  13. #133

    Подразбиране

    Много ми е иска да дойда, но сутринта имам обикаляне по задачи и мръзнене до към 11:30 -11:45. И после..... нито върви да се мотая в този студ до 13:30, нито да се прибера до нас и веднага пак да тръгна.....

    За мое огромно съжаление аз май ще пропусна това кафенце..... Да си изкарате весело и после да покажете снимки....

  14. #134
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Момичета другата седмица разбрах,че ще се затопля времето кокво ще кажете да се видим?

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Голямо затишие е настъпило в тази тема
    Какво става дами, няма ли желаещи за една среща
    Хайде да се организираме, ако не за тази седмица, то поне за следващата

Страница 9 от 99 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •