Страница 90 от 97 ПърваПърва ... 40808889909192 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,336 до 1,350 от 1473

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Днес ми сервираха "невероятната" новина че петък и събота съм в командировка в Пловдив и ще пропусна тази среща, нямам думи да опиша колко се вбесих, явно в тази държава човек не може да си планува и почивните дни как да прекара. Пожелавам ви една слънчева и изпълнена с приятни емоции среща, а следващия път се надявам наистина да не ми минава черна котка път и да успея да присъствам
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #2

    Подразбиране

    И да е в неделя например
    A LONE RIDER

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galinvayov Виж мнение
    И да е в неделя например
    Ако се премести в неделя идвам без никакво съмнение, а всъщност и да не се премести ако искаш може да пием по бира нейде
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #4

    Подразбиране

    Съжалявам, повечето момичета са си направили плановете за събота, имаме присъствие и от околни градове.... Ще дойдете на следващата - да се запознаем!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Съжалявам, повечето момичета са си направили плановете за събота, имаме присъствие и от околни градове.... Ще дойдете на следващата - да се запознаем!
    няма проблем, аз ще успея да се върна в събота и мисля че ще успея да дойда а някой може ли да ми каже как ще се познаем там, аз като не познавам никой
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  6. #6

    Подразбиране

    Днес съм резервирала задната градинка, на открито /е, има навес, ако вали/, ние се чуваме отдалече - представи си 20 жени, говорейки едновременно Няма начин, да ни подминеш

    Ако питаш момчето на бара, веднага ще те насочи.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Днес съм резервирала задната градинка, на открито /е, има навес, ако вали/, ние се чуваме отдалече - представи си 20 жени, говорейки едновременно Няма начин, да ни подминеш

    Ако питаш момчето на бара, веднага ще те насочи.
    ОК мисля че ще се справя, нещо има ли задължително което трябва да нося някоя бутонела или нещо отличително да ме познаете
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Ако донесеш нещо ушито - ще си в тон с компанията....
    нямам, мога да донеса нещо започнато, защото всичко ушито го рамкирам веднага трябва да мъкна нещо в рамка което няма да стане, но нещо започнато мога да донеса
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Ехааа, в кокшарникът ще се завъдят и петли

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кроти Виж мнение
    Ехааа, в кокшарникът ще се завъдят и петли
    не очаквай чудеса от храброст да не се появи някой ДРАК КУИН хахахахахахах
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  13. #13

    Подразбиране

    Благодаря на всички момичета за страхотното посрещане, беше един прекрасен следобед и се надявам да е начало и на добри приятелства в бъдеще
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #14

    Подразбиране

    Еееми, такива сме си Аз казах ли, да дойдеш, да ни видиш
    Ето и малко снимчици: http://gallery.ru/watch?a=bJ0n-l3aB

  15. #15

    Подразбиране

    А такаа Данчо да не е направил вече Тайната вечеря ?!? Браво на него ако е така.
    И наздраве на коктейлите с тренировки се стига до "изложбената зала" на Дорис....

Страница 90 от 97 ПърваПърва ... 40808889909192 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •