Страница 91 от 97 ПърваПърва ... 41818990919293 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,351 до 1,365 от 1473

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Eй кокошчици, радвам се за вас, имате си вече и петел. На това му се вика истински кокошарник - пълен състав.
    Редактирано от NIA : 21.06.2014 в 19:02.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    със сигурност знам, че ми дадохте нов невероятен стимул за шиене и за усъвършенстване, видях наистина прекрасни неща, СТРАХОТНИ СТЕ , а съм сигурен че има какво още да се изненадвам
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  3. #3

    Подразбиране

    Изкарахме чудесно, flame не се уплаши от децибелите на кудкудякането ни.... така че е добре дошъл!
    Поизбистрихме и концепцията за Националната среща, така че се съчета полезното с приятното!

  4. #4

    Подразбиране

    Ох, като ви видя и се сещам, че имам да ви плащам кафе ...............Радвам ви се от сърце!!!!
    Абиииииии, страхотни очила, мила!!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Ох, като ви видя и се сещам, че имам да ви плащам кафе ...............Радвам ви се от сърце!!!!
    Абиииииии, страхотни очила, мила!!!!
    Сложила съм ги специално да ви видя вас тричките какви ги вършите в Силистра....само на коктейли сте го ударили ......

  6. #6

    Подразбиране

    Беше много приятна среща.Имахме си и гости.Дано Марийчето не се е изплашила от кудкудякането ни.Новоприсъединилото се към кокошарника петле ни засрами.Тайната вечеря е започната от него ако не се лъжа на 05 012014.Какво скоростно шиене!
    На следващата среща ще трябва да се отчитаме и ние че май сме го подкарали на повече мързел.

  7. #7

    Подразбиране

    Touth хич не грешиш в датата, но искам да ви сваля шапка и да кажа, че вие също ме впечатлихте страхотно с нещата които показахте и леко ме стреснахте с тези дименшъни, които се размятаха, преди исках много да ушия поне един сега не съм толкова сигурен, че ще се справя, но са прекрасни. Нинааааа чакам да ми пуснеш това което ми обеща Дида, Аби си е много шармантна със и без очилата Обожавам хора с чувство за хумор, все ми се струва че така живота е прекрасен
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #8

    Подразбиране

    Привет сръчковци
    Не сме се виждали цял месец
    Затова хайде НА СРЕЩА в събота 26.07 в 13:30 часа на обичайното място - кафене Флирт - спирка Сердика на метрото - точно срещу католическата църква.
    За да няма заблуди, да си призная, че заведението май е вече с друго име, но така и не го запомних - Passione...или нещо подобно пише на вратата.

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    аз има вероятност да съм отлетял от софия до тогава, но ако съм тук също ще дойда
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #11

    Подразбиране

    За къде без мен Там ще съм

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    Май днес изненадах дамите, че не се изплаших от първата ни среща, а те бяха прекрасни както винаги Видях отново прекрасни произведения, които ме заредиха с безкрайна енергия. Благодаря ви дами
    Имах и малко снимки, но установих че не са съвсем за показване
    Редактирано от flame_froide : 26.07.2014 в 20:14.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #14

    Подразбиране

    flame_froide много двузначно звучи , че не са за показване

    http://rositsa66.gallery.ru/watch?a=buXw-l9Iq , Катето ще покаже по добри

  15. #15

    Подразбиране

    не се чудете моя е Тайната вечеря

Страница 91 от 97 ПърваПърва ... 41818990919293 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •