Страница 90 от 99 ПърваПърва ... 40808889909192 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,336 до 1,350 от 1473
  1. #1336

    Подразбиране

    И последно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 12.jpg‎ (93.3 KB, 41 показвания)
    • Тип на файла: jpg 13.jpg‎ (135.7 KB, 26 показвания)
    • Тип на файла: jpg 15.jpg‎ (72.5 KB, 24 показвания)
    • Тип на файла: jpg 14.jpg‎ (72.5 KB, 23 показвания)
    • Тип на файла: jpg 16.jpg‎ (65.2 KB, 27 показвания)

  2. #1337

    Подразбиране

    Много продуктивни тези кокошки беееееееееее. Със сигурност петлите са си го заслужили.
    Весел Великден на кокошки , на петли ........ на всички нас!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #1338

    Подразбиране

    Значи, успяха да стигнат цели... Много се радвам, и нарочно писах кошници с яйца - за да са по-внимателни куриерите! Едната кошница е за Пламен, който отсъства, и на него му обещахме! Поздрави от София и Самоков!

    А на Главния петел да пожелая хубави празници, и дано сме успяли да те развеселим !


  4. #1339

    Подразбиране

    Радвам се, че успяхме с инзненадата Весел празници ! Яйце 6 е от мен

  5. #1340

    Подразбиране

    Весели празници Динко!Обещанието си е обещание Кокошката от Самоков, любезно приютена в кокошарника от сладурските софийски кокошчици , снесе яйце №3

  6. #1341

  7. #1342

    Подразбиране

    Ееее,ами заслужават си админите кошницата , а вие момичета, адмирациите!Чудесни сте!От мен -течния елексир на нац. ,живи и здрави. Весели празници на всички ви!

  8. #1343

    Подразбиране

    Отдавна не сме се виждали, който може да заповяда на

    СРЕЩА - на 21.06.2014 г., в кафе ФЛИРТ, до подлеза на метрото, станция СЕРДИКА, от 13,30 часа.


    Който е в София, и има желание, ще се видим там !

  9. #1344

    Подразбиране

    Браво Иренка!Хубаво е че се сети за среща да ни организираш!Мисля обаче че не е лошо тези които решат да дойдат да носят по"един ушит гоблен"Има опасност някои да получат чувство за малоценност

  10. #1345

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Отдавна не сме се виждали, който може да заповяда на

    СРЕЩА - на 21.06.2014 г., в кафе ФЛИРТ, до подлеза на метрото, станция СЕРДИКА, от 13,30 часа.


    Който е в София, и има желание, ще се видим там !
    Леле къде е това ФЛИРТ? Не се сещам, Фло, Хепи, ориентирай ме моля. И поставете правилата навреме кой може да присъства да не става като националната среща да се създават правилата в движение според желаещите
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #1346

    Подразбиране

    Там ще съм! Отдавна не сме се виждали

  12. #1347

    Подразбиране

    В срещите по групи няма такива правила, като по Националните срещи.Хващаш си шапката, отиваш и казваш "Добър ден, аз съм еди кой си".Два пъти съм пробвала по този начин, и съм получила страхотно посрещане, никой не ме би, не ме ръга с игли, не ме фраска по канчето, не ме скуба...даже ме транспортираха с личен превоз, че и подарък ми дадоха. Ама това е,че и им пиша разни глупости по групите.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  13. #1348

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    В срещите по групи няма такива правила, като по Националните срещи.Хващаш си шапката, отиваш и казваш "Добър ден, аз съм еди кой си".Два пъти съм пробвала по този начин, и съм получила страхотно посрещане, никой не ме би, не ме ръга с игли, не ме фраска по канчето, не ме скуба...даже ме транспортираха с личен превоз, че и подарък ми дадоха. Ама това е,че и им пиша разни глупости по групите.

    Като гледам ИРКА88 какво "топло" посрещане ми прави в темата за националната среща очаквам боксови ръкавици, но мисля да ида, поне ще опровергая мнението : "господина" (ако изобщо е такъв)
    Само ако някой уточни къде се намира това заведение, че нещо не се сещам ще съм благодарен
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #1349

    Подразбиране

    Не разбрах точно какъв вид идентификация ще се провежда, ама то е от възрастта ми. Ползвай карта https://foursquare.com/v/flirt-cafe/...70236aa2a08d59
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  15. #1350

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз съм пример как посрещат златните софийски кокошчици. 60 км не ме спират, и 160 няма да ме спрат. Идвам момичета домъчня ми много за вас!!!!

Страница 90 от 99 ПърваПърва ... 40808889909192 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •