Страница 92 от 99 ПърваПърва ... 42829091929394 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,366 до 1,380 от 1473
  1. #1366

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galinvayov Виж мнение
    И да е в неделя например
    Ако се премести в неделя идвам без никакво съмнение, а всъщност и да не се премести ако искаш може да пием по бира нейде
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #1367

    Подразбиране

    Съжалявам, повечето момичета са си направили плановете за събота, имаме присъствие и от околни градове.... Ще дойдете на следващата - да се запознаем!

  3. #1368

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Съжалявам, повечето момичета са си направили плановете за събота, имаме присъствие и от околни градове.... Ще дойдете на следващата - да се запознаем!
    няма проблем, аз ще успея да се върна в събота и мисля че ще успея да дойда а някой може ли да ми каже как ще се познаем там, аз като не познавам никой
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #1369

    Подразбиране

    Днес съм резервирала задната градинка, на открито /е, има навес, ако вали/, ние се чуваме отдалече - представи си 20 жени, говорейки едновременно Няма начин, да ни подминеш

    Ако питаш момчето на бара, веднага ще те насочи.

  5. #1370

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Днес съм резервирала задната градинка, на открито /е, има навес, ако вали/, ние се чуваме отдалече - представи си 20 жени, говорейки едновременно Няма начин, да ни подминеш

    Ако питаш момчето на бара, веднага ще те насочи.
    ОК мисля че ще се справя, нещо има ли задължително което трябва да нося някоя бутонела или нещо отличително да ме познаете
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  6. #1371

  7. #1372

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Ако донесеш нещо ушито - ще си в тон с компанията....
    нямам, мога да донеса нещо започнато, защото всичко ушито го рамкирам веднага трябва да мъкна нещо в рамка което няма да стане, но нещо започнато мога да донеса
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #1373

  9. #1374

    Подразбиране

    Ехааа, в кокшарникът ще се завъдят и петли

  10. #1375

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кроти Виж мнение
    Ехааа, в кокшарникът ще се завъдят и петли
    не очаквай чудеса от храброст да не се появи някой ДРАК КУИН хахахахахахах
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #1376

    Подразбиране

    Благодаря на всички момичета за страхотното посрещане, беше един прекрасен следобед и се надявам да е начало и на добри приятелства в бъдеще
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #1377

    Подразбиране

    Еееми, такива сме си Аз казах ли, да дойдеш, да ни видиш
    Ето и малко снимчици: http://gallery.ru/watch?a=bJ0n-l3aB

  13. #1378

    Подразбиране

    Eй кокошчици, радвам се за вас, имате си вече и петел. На това му се вика истински кокошарник - пълен състав.
    Редактирано от NIA : 21.06.2014 в 20:02.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #1379

    Подразбиране

    със сигурност знам, че ми дадохте нов невероятен стимул за шиене и за усъвършенстване, видях наистина прекрасни неща, СТРАХОТНИ СТЕ , а съм сигурен че има какво още да се изненадвам
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  15. #1380

    Подразбиране

    Реклама:
    Изкарахме чудесно, flame не се уплаши от децибелите на кудкудякането ни.... така че е добре дошъл!
    Поизбистрихме и концепцията за Националната среща, така че се съчета полезното с приятното!

Страница 92 от 99 ПърваПърва ... 42829091929394 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •