Страница 95 от 99 ПърваПърва ... 45859394959697 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,411 до 1,425 от 1473
  1. #1411

    Подразбиране

    Да се отчета с малко снимки - срещата ни беше повече работна, отколкото гобленарска, и снимките са малко.... Добре, че има кой да ни отсрами с ушити красоти!

    http://gallery.ru/watch?a=bJ0n-mjEl

  2. #1412

    Подразбиране

    Можеше и аз да дойда на последните две срещи стига да знаех навреме. Напоследък влизам сравнително редовно ,точно за да проверявам за срещи , но пак не уцелвам.

  3. #1413

    Подразбиране

    Прекрасни неща,момичета! Това коте с маковете....ммм нали съм си по котетата, а и този букет с теменужки ,конете , а бе, -красоти сте показали.Поздравления!

  4. #1414

    Подразбиране

    Роси, много кофти се организираме напоследък А аз поне можеше да се сетя за теб...телефон, скайп - под ръка си ми, ама как не се сетих

  5. #1415

    Подразбиране

    Желаещи за пазар и кафе утре? Примерно към 14:30 ч във Флирта?
    Редактирано от ralli : 17.10.2014 в 15:43.

  6. #1416

    Подразбиране

    Момичета време е за среща, за да направим разбор на НС. Събота 14 часа в кафе "Флирт"

  7. #1417

  8. #1418

    Подразбиране

    ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ не ви е срам не можахте ли да изберете по неподходящ уикенд, аз пътувам за Търново до нашите, ходя си 2 пъти в годината и вие точно сега Тъжен съъъъъъмммммммммм
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #1419

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ не ви е срам не можахте ли да изберете по неподходящ уикенд, аз пътувам за Търново до нашите, ходя си 2 пъти в годината и вие точно сега Тъжен съъъъъъмммммммммм
    Нищо ти няма не си тъжен сега като неможеш не значи че на коледното парти няма да те има от сега те пишем да си знаеш

  10. #1420

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Нищо ти няма не си тъжен сега като неможеш не значи че на коледното парти няма да те има от сега те пишем да си знаеш
    Парти мммм I like parties, От 1 до 15.12 съм в Казахстан дано не е тогава и коледното парти
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #1421

  12. #1422

    Подразбиране

    Впечатлена съм от кексчетата на зелена панама......Браво!!!!
    Изгледах и видео материала, много сте лъчезарни и красиви!!!! ♥

  13. #1423

    Подразбиране

    Диде, това ми е заготовка за пазарска чанта; сега ако и ти кажеш, че не стават за торба за картофи, ще се разплача Очите си извадих на тоя 28 каунт, че и по нощите ги ших!

  14. #1424

    Подразбиране

    Среща - ПРЕДКоледно парти
    22.11.2014г(събота) - кафене Флирт - 13:30 часа
    Присъствието на Тони и Данчо е задължително Да не ходим после по чуждоземско да ги търсим

  15. #1425

    Подразбиране

    Реклама:

Страница 95 от 99 ПърваПърва ... 45859394959697 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •