Страница 87 от 99 ПърваПърва ... 3777858687888997 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,291 до 1,305 от 1473
  1. #1291

    Подразбиране

    Събираме се 15-16 жени и Динко! Аз броя заради късметите....

  2. #1292

    Подразбиране

    Всъщност, след внимателно преброяване - и ползвайки официална информация, както и НЕОФИЦИАЛНА - Ще сме 17 кокошки и един петел! Някой каза, че ще води и мъжа си, така че.... масите са големи, ще се съберем!

  3. #1293

    Подразбиране

    Хей, кокошарника, как сте? Сигурно още сте във вихъра на коледния купон, ама аз да ви подготвя голямата кошница за яйцата, дето трябва да ги "снесете" на Динко за Великден. А може и конкурсче да спретнем за най-голямо и най-хубаво яйце


    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #1294

    Подразбиране

    [QUOTE=NIA;517011]Хей, кокошарника, как сте? Сигурно още сте във вихъра на коледния купон, ама аз да ви подготвя голямата кошница за яйцата, дето трябва да ги "снесете" на Динко за Великден. А може и конкурсче да спретнем за най-голямо и най-хубаво яйце


    Ще му снесем яйца Динко се погрижи да ни снабди с материали за тях

  5. #1295

    Подразбиране

    Благодаря много за подаръците и ви пожелавам да сътворите още много красоти и през новата година

    081220131236.jpg081220131237.jpg081220131238.jpg081220131239.jpg081220131240.jpg

  6. #1296

    Подразбиране

    Ния, купона ни беше невероятен!!!! И бяхме истински кокошарник! 19 кокошки и нашето петле Тоя път нямаше яйца, размятаха се едни подаръци, топки, банери, възглавници, едни баници, питки, кексчета и т.н. А Динко ни зарадва с "гобленарски бонбонки" За всяка имаше пакетче с панамка и конци! Голям сладур е той, да търпи толкова жени на едно място! Ето и нашите снимки от днес:
    http://gallery.ru/watch?a=bJ0n-lfIW

  7. #1297

    Подразбиране

    Личи си,че купона е бил невероятен!Много смях,много красиви подаръци,много предколедно настроение

  8. #1298

    Подразбиране

    Много изпипани бродерии се размениха, сръчни булки! Аз не бях виждала такова изобилие от идеи и майсторко изпълнение! А Ния, нас с празна кошница няма да ни плашиш - за Великден ще го изненадаме Динко! След тази смелост да дойде сред толкова жени, Чудесно изпратихме тази година, БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО ДОЙДОХА!

  9. #1299

    Подразбиране

    Видях,че сте си изкарали повече от прекрасно. Само да не бяхте пушили толкова много. /Само кой го казва./
    А, кошницата, Ирка, е празна, защото никога не съм се съмнявала във вас. Чакам с нетърпение да я напълните. Пък после Динко да му мисли какво ще ги прави тези яйца.
    Момичета, радвам се за вас и ви желая още много забавни купони! Весели празници на всички вас!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #1300

    Подразбиране

    Беше много приятно и весело.!Масата беше пълна, подаръците страхотни и най-вече всички бяха засмени и в настроение.Хубаво е да се виждат щастливи хора.

  11. #1301

    Подразбиране

    Много хубаво парти всички се бяха постарали....Специални благодарности на Лили за старанието което е положила за моя подарък/знам си че не съм лесна / дано все повече да имаме такива хубави сбирки

  12. #1302

    Подразбиране

    Момичета, хаиде да се видим и тази година....

    СРЕЩА

    на 11.01.2014 г, в 13 часа, в кафе Флирт /на метростанция СЕРДИКА/.



    Заповядайте!

  13. #1303

    Подразбиране

    Там ще съм, че съм се затъжила за вас. Не сме се виждали от миналата година

  14. #1304

    Подразбиране

    Дано се класирам и аз!

  15. #1305

    Подразбиране

    Реклама:
    За много години момичета ! Бъдете живи и здрави Вие и семействата ви. Зная , че не е по темата , но имам питане : къде в София могат да се купят конци Росаче ? Ще съм ви много благодарна , защото спешно ми трябват.благодаря на отзовалите се предварително .

Страница 87 от 99 ПърваПърва ... 3777858687888997 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •