Страница 91 от 99 ПърваПърва ... 41818990919293 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,351 до 1,365 от 1473
  1. #1351

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Леле къде е това ФЛИРТ? Не се сещам, Фло, Хепи, ориентирай ме моля. И поставете правилата навреме кой може да присъства да не става като националната среща да се създават правилата в движение според желаещите
    Тъй като Фло и Хепи отсъстват ще Ви отговоря аз!
    Господине, простено Ви е че не знаете къде се намира мястото на срещата.Все пак Нови Хан не е тук.Не виждам някой да е поставял някакви правила.Написаното се отнася за хора които се познават и разбират какво означава.Иначе всеки добронамерен КОЙТО ХАРЕСВА НАШЕТО ХОБИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ!

  2. #1352

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tooth Виж мнение
    Тъй като Фло и Хепи отсъстват ще Ви отговоря аз!
    Господине, простено Ви е че не знаете къде се намира мястото на срещата.Все пак Нови Хан не е тук.Не виждам някой да е поставял някакви правила.Написаното се отнася за хора които се познават и разбират какво означава.Иначе всеки добронамерен КОЙТО ХАРЕСВА НАШЕТО ХОБИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ!
    Леле тука всеки пост ли е повод да се захапе стоящия отсреща? Фло и Хепи Tooth са заведения на метростанция Сердика, Нови хан, ако не сте наясно е на 7 км от софия и аз живея в софия сигурно далеч от преди вас, освен ако не сте на възраст над 60-те, това че съм избрал да се махна от мръсния въздух на столицата не означава, че не работя там и че я познавам по зле от вас, просто исках да ме ориентирате в каква околност се пада около Сердика това кафе. Ако не искате да идват нови хора кажете НЕ ИСКАМЕ НОВИ, а не да търсите да се заядете за всяко написано нещо във форума. какво ви става бе хора, в какво се превърнахме българите, които бяхме толкова усмихнати и гостоприемни?
    П.П. Не случайно са измислени ник неймовете на хората, за да се комуникира с тях във виртуалното пространство, обръщението Господине може да използвате за всеки чичко на автобусната спирка или в градския транспорт Госпожо
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  3. #1353

    Подразбиране

    Ехооооо момичета и момчета с нетърпение очаквам срещата
    малък жокер за хората които до сега не са идвали на наши срещи има едно огромно условие -да издържа нашето кудкудякане/нали сме кокошарник/
    прилагам линк с координати на кафе флирт https://foursquare.com/v/flirt-cafe/...70236aa2a08d59
    Всички абсолютно всички запалени по нашето хоби са добре дошли!!!

  4. #1354

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ, най-после една усмивка и добро отношение. Не съм се чувствал толкова трудно откакто бях студент и се явявах на изпити, а това повярвайте беше доооста отдавна
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #1355

    Подразбиране

    Такива сме си ние малко провокативни нооооооооооо харесаме ли си някой край няма откачане . )))))
    Заповядай да се запознаем мястото и датата вече са обявени. ))

  6. #1356

    Подразбиране

    Заповядай, на срещите по градове няма правила и ограничения, хем ще ни видиш, какво шием... ако можеш да донесеш нещо твое, ще е интересно да видим.

  7. #1357

    Подразбиране

    !!!
    Редактирано от Ducky : 23.11.2014 в 16:51.

  8. #1358

    Подразбиране

    Ако ти се струваме злобни и проклети, просто не идвай, какъв ти е проблема? Ако пък наистина искаш да се запознаеш с нас - заповядай. До сега никого не сме върнали от среща, нито сме го били с тояги. Всички идват и си отиват живи, здрави и невредими. Нека да не превръщаме темата в аналог на вечното дерби София - провинция. Хайде холан, големи хора сме, нЕма нужда от избиване на комплекси.
    Аз не знам дали ще мога да дойда. Ако ме няма, приятно прекарване на всички и мислено ще съм с вас

  9. #1359

    Подразбиране

    Това е да си модератор-дипломат!

  10. #1360

    Подразбиране

    И от мен приятно изкарване момичета , аз този месец ще пропусна , за което мнооооого съжалявам
    Редактирано от rositsa : 12.06.2014 в 17:30.

  11. #1361

    Подразбиране

    Ще направя всичко възможно да дойда .

  12. #1362

    Подразбиране

    Ееееехххх че сте,направете го в неделя знаете,че в петък и събота съм на тръстиката

  13. #1363

  14. #1364

    Подразбиране

    Днес ми сервираха "невероятната" новина че петък и събота съм в командировка в Пловдив и ще пропусна тази среща, нямам думи да опиша колко се вбесих, явно в тази държава човек не може да си планува и почивните дни как да прекара. Пожелавам ви една слънчева и изпълнена с приятни емоции среща, а следващия път се надявам наистина да не ми минава черна котка път и да успея да присъствам
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  15. #1365

    Подразбиране

    Реклама:
    И да е в неделя например
    A LONE RIDER

Страница 91 от 99 ПърваПърва ... 41818990919293 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •