Страница 93 от 99 ПърваПърва ... 43839192939495 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,381 до 1,395 от 1473
  1. #1381

    Подразбиране

    Ох, като ви видя и се сещам, че имам да ви плащам кафе ...............Радвам ви се от сърце!!!!
    Абиииииии, страхотни очила, мила!!!!

  2. #1382

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Ох, като ви видя и се сещам, че имам да ви плащам кафе ...............Радвам ви се от сърце!!!!
    Абиииииии, страхотни очила, мила!!!!
    Сложила съм ги специално да ви видя вас тричките какви ги вършите в Силистра....само на коктейли сте го ударили ......

  3. #1383

    Подразбиране

    Беше много приятна среща.Имахме си и гости.Дано Марийчето не се е изплашила от кудкудякането ни.Новоприсъединилото се към кокошарника петле ни засрами.Тайната вечеря е започната от него ако не се лъжа на 05 012014.Какво скоростно шиене!
    На следващата среща ще трябва да се отчитаме и ние че май сме го подкарали на повече мързел.

  4. #1384

    Подразбиране

    Touth хич не грешиш в датата, но искам да ви сваля шапка и да кажа, че вие също ме впечатлихте страхотно с нещата които показахте и леко ме стреснахте с тези дименшъни, които се размятаха, преди исках много да ушия поне един сега не съм толкова сигурен, че ще се справя, но са прекрасни. Нинааааа чакам да ми пуснеш това което ми обеща Дида, Аби си е много шармантна със и без очилата Обожавам хора с чувство за хумор, все ми се струва че така живота е прекрасен
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #1385

    Подразбиране

    Привет сръчковци
    Не сме се виждали цял месец
    Затова хайде НА СРЕЩА в събота 26.07 в 13:30 часа на обичайното място - кафене Флирт - спирка Сердика на метрото - точно срещу католическата църква.
    За да няма заблуди, да си призная, че заведението май е вече с друго име, но така и не го запомних - Passione...или нещо подобно пише на вратата.

  6. #1386

  7. #1387

    Подразбиране

    аз има вероятност да съм отлетял от софия до тогава, но ако съм тук също ще дойда
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #1388

    Подразбиране

    За къде без мен Там ще съм

  9. #1389

  10. #1390

    Подразбиране

    Май днес изненадах дамите, че не се изплаших от първата ни среща, а те бяха прекрасни както винаги Видях отново прекрасни произведения, които ме заредиха с безкрайна енергия. Благодаря ви дами
    Имах и малко снимки, но установих че не са съвсем за показване
    Редактирано от flame_froide : 26.07.2014 в 21:14.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #1391

    Подразбиране

    flame_froide много двузначно звучи , че не са за показване

    http://rositsa66.gallery.ru/watch?a=buXw-l9Iq , Катето ще покаже по добри

  12. #1392

    Подразбиране

    А такаа Данчо да не е направил вече Тайната вечеря ?!? Браво на него ако е така.
    И наздраве на коктейлите с тренировки се стига до "изложбената зала" на Дорис....

  13. #1393

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    А такаа Данчо да не е направил вече Тайната вечеря ?!? Браво на него ако е така.
    И наздраве на коктейлите с тренировки се стига до "изложбената зала" на Дорис....
    Като видях тази снимка, знаех че някой ще си помисли това. НЕ това не е моята Юра, но силно напредвам, надявам се да съм с нея в Асеновград, дано успея
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #1394

    Подразбиране

    не се чудете моя е Тайната вечеря

  15. #1395

    Подразбиране

    Реклама:
    Юра, тренираме, виждаш, че сме съвсем сериозни, и с шиенето... остават ми 10 Х, и контура на последното, и сме готови! В Асеновград ще има 3 броя от тоя модел - на 18, 16 и 14 каунт

Страница 93 от 99 ПърваПърва ... 43839192939495 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •