Страница 13 от 99 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 1473
  1. #181

    Подразбиране

    Хуууубаво си поизплакнах очите с красототе,които сте показали.Всичко много ми хареса-и добрият старец,ароматният букет,къпещите се красавици,зебри,стълби,феята....,но фъканото кученце ме впечатли много вероятно защото не съм се пробвала в тази техника.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  2. #182

    Подразбиране

    много красиви неща са показани на тази среща, творбите една от друга по хубави , браво на всички
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  3. #183

    Подразбиране

    Момичета и мен запишете моля за ресторант Азия

  4. #184

    Подразбиране

    Ура, смених си смените и аз ще дойда на срещата имам много нови неща за показване и красиво ушит подарък за другарче.

  5. #185

    Подразбиране

    Аз висях на косъм, но вече е ясно - идвам на осмомартенски обяд!

    Замислила съм и интересничък (според мен) подарък. Току-що купих материали и довечера го започвам. Дано смогна, че времето ми е много ограничено, а и дано се получи това, което си представям....

  6. #186

    Подразбиране

    Аз ще се опитам да ви видя за половин - един час, но принципно не ме бройте, защото не знам по кое време ще успея да се измъкна Предполагам, че поне докъм 3 часа ще останат някои от вас - така че поне тях ще видя ...

  7. #187

    Подразбиране

    Момичета, в неделя в 13 часа, нали!? (че да не изтърва на4алото на купона )

    Люси ще те чакаме мила, как иначе от кога не сме те виждали

  8. #188

    Подразбиране

    Къде се покри Таня?

  9. #189
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране


    Момичета отпишете ме от списъка утре няма да мога да дойда,защото утре сутрин заминавам на практика в Лом.Вчера ми звъннаха от университета ми,че ще ходим.Много ме яд че няма да съм с вас.
    Редактирано от Verche_98 : 06.03.2010 в 12:59.

  10. #190

    Post

    И аз съм там ох дано се съберем повечко момичета до утре в 12 часа май прочетох ако не се лъжа

  11. #191

    Подразбиране

    Шебече ,мисля ,че пишеше 13 часа

  12. #192

    Post

    Цитат Първоначално написано от Tooth Виж мнение
    Шебече ,мисля ,че пишеше 13 часа
    Няма значение толкова ми се иска да ви видя че няма значение в колко часа

  13. #193

    Подразбиране ВНИМАНИЕ!!! ДО ВСИЧКИ СОФИЯНЦИ.

    На 20.03.2010г.(събота) ще се проведе среща в Ъндърграунд при магазина на ДМЦ.

    На тази среща ще се реше дали ще поемеме домакинството на ТРЕТАТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА.
    Всеки присъстващ да дойде с конкретно предложение, което ще бъде подложено на гласуване.
    Тези който не дойдат на срещата без значение от причината ще приемат решенията на дошлите на срещата.

  14. #194

    Подразбиране

    Днешната среща беше СТРАХОТНА, чак не ни се тръгваше (както винаги, де)
    толкова много емоции , който пропусна може само да съжалява
    сега ни остава само да чакаме снимките

  15. #195

    Post

    Реклама:
    Здравейте милички в момента качвам снимките от днешното парти което беше страхотно .Аз си прекарах страхотно вярвам и вие за тези който не дойдоха могат да съжаляват .Разменихме си прекрасни подаръци .Накрая не ни се тръгваше поне за мен беше така .А щях да забравя качих ги в Снимка.БГ понеже в мултито много трудно се качват паролата е същата goblenitesofia - sofia http://goblenitesofia.snimka.bg/holi...o-parti.480690

Страница 13 от 99 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •