Страница 49 от 99 ПърваПърва ... 39474849505159 ... ПоследенПоследен
Показване на 721 до 735 от 1473
  1. #721

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tooth Виж мнение
    Момичета ,не мислите ли ,че е време да се съберем в един "кокошарник" ?

    Аз си мислех ,че срещата в неделя е за това да се съберем всички, които споделяме любимото си хоби . Иначе не ме интересува кой с кого си пие кафето извън тези срещи А какво по-удачно място за всички от пъпа на София, тъкмо ще ударя един тегел на Пиротска

  2. #722

    Подразбиране

    E сега вече ме объркахте... И в събота ли има среща? Стига бе хора , айде да се поберем на едно място! Аз съм болна, но до неделя се надявам да оздравея - вярно е че не с всички от вас ми се пие кафе, но пък други много ми липсват! Шегувам се кокошки- ще пия кафе с всички , обещавам!

  3. #723

    Подразбиране

    Добреее, сега видях и съботното обявление... Ще дойда да ви се изфукам с Леврона , ама за малко, че съботата ми е натоварена!

  4. #724

    Подразбиране

    В събота на Плиска идвам и аз

  5. #725

    Post

    Здравейте милички малко снимков материал от срещата днес .Прекарахме си страхотно видяхме много красоти и новите манистени красоти поръчани от някой девойки http://goblenitesofia.snimka.bg/tape...a-26-03.580506

  6. #726

    Подразбиране

    Момичета ,друг път бира да не ми давате да пия...
    Изпуснала съм толкова неща .Комплектовките на Непознатата лейди ,и доста от гобленчетата ,включително и съблазнителната снимка с пъпчето на Люси.Нищо чудно ,че съпругът и си я прибра бързо ,бързо.Беше доста весело и според мен си изкарахме чудестно

  7. #727

    Подразбиране

    Браво, момичета! Много красиви неща сте показали, останаха ми очите. Да си ми ги върнете, ей! Очите, де... ще ми трябват още.
    Звездите не се страхуват, че може да ги вземат за светулки.

    esstef@gmail.com

  8. #728

    Подразбиране

    Момичета, вчера ми беше много приятно и малко тъжно, че не бяхме всичките за да може да видите на живо всичко онова, което е направено. На Петя цветята са прекрасни така, както и букета на Иренка. Феята на Иренка /Кати 31/ е страхотна така, както и гоблена на Роси, който е започнала. Плодовете на Рали със смесената техника винаги са ме възхищавали, така както и мадамите на Таня. Иваничка, Кроти, Люси, Дъки, Аби и всички останали правите неща, на които може всичките заедно да се радваме. Нека се опитаме да бъдем по-толерантни, по-сдържани. Да се опитаме да простим и да не задълбочаваме недоразуменията. Така много хора се чудят какво да правят и къде да отидат. Нека ни обединява хобито ни и любовта към гоблените, а останалите приятелства да не влияят.

  9. #729

    Подразбиране

    Присъединявам се към мнението на Tooth. Крайно време е да се съберем всички на едно място, само заради нашето си хоби и да оставим всичко станично на заден план. Знаете ли колко мъчно ми стана за хората ,който е трябвало два дни подред да кръстосват София, само и само да видят повече красоти. И още по мъчно , за тези които въобще не смеят да дойдат. В крайна сметка ,ако някой не може чак пък толкова да ме гледа ,масите са големи и имат и друг край .
    В името на изминалите страхотни пет години ,за които имам само хубави спомени аз бих приела предизвикателството. А вие

  10. #730

    Подразбиране

    Напълно подкрепям Роси и Tooth,но май си бърборим едни и същи....дано да не е едностранно нашето желание
    До сега не виждам никой нищо да е написал или изказал мнение каквото и да било.

  11. #731

    Подразбиране

    Аз опитах...Пробвайте и вие.Дано поне вас ви разберат правилно!

  12. #732

    Подразбиране

    Тази събота, 16.04. от 11 часа до 14 часа ще има изложба на ушити гоблени на ЛЕНАРТЕ И РИОЛИС в офиса на Аксиома, до парка Заимов. Мотото е "ЦВЕТЯ В РЪЦЕТЕ", мисля че ще е интересно на момичетата, които са шили или НЕ са шили Риолис, да видим нагледно За Ленарте не се изказвам, едва ли има съфорумка, която да не е .....

    Аз лично ще отида, в 11 без 10 съм пред БЕЛВЮ за незнаещите къде е точно офиса.... Заповядайте всички, които имата време и желание да разгледаме.... , а после по една , няма само да гледаме, я!

  13. #733

    Подразбиране

    Да ви завиди човек момичета!Насладете се на красотите и заради нас!

  14. #734

  15. #735

    Подразбиране

    Реклама:
    Иренка,аз имам покана за изложбата ,но в нея не се казва за изложба на гоблени ,а за традиционни и модерни техники на бродерия,пачуърк и плетиво.Предполагам ,че ти имаш по-достоверна информация.Ще се опитам да дойда Не пречи като миналия път
    поне кафе може да пием!

Страница 49 от 99 ПърваПърва ... 39474849505159 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •