Страница 51 от 99 ПърваПърва ... 41495051525361 ... ПоследенПоследен
Показване на 751 до 765 от 1473
  1. #751

    Подразбиране

    Момичета, много съм се затъжила за вас!
    Много ще се радвам да ви видя!

    Кажете само кой ден ви е удобно? Лично на мен - съботата 30 април ми е по-удобна!
    На 1 май следобед ще идват да ни засичат топломерите и няма да мога да мръдна от вкъщи.

  2. #752

    Подразбиране

    Здравейте!

    И на мен ми е домъчняло, но в събота ще чакам доставка на матрак между 14:00 и 16:00 часа, а за неделя все още не съм сигурна какви ще са ми плановете. Танчето е са събота, за това ако искате - може да направим срещата в събота, но по-късничко... към 15:30 -16:00, че евентуално, може би, да успея да дойда.

    Но все пак при мен има много "ако", "може би" и "евентуално" и за това не се съобразявайте с моя милост.

    Уговорете се за ден и час, които са ви удобни - ако имам възможност, с удоволствие ще дойда.
    Редактирано от rostso : 28.04.2011 в 11:40.

  3. #753

    Подразбиране

    Аз не съм сигурна за тази събота - неделя,.... ако съм в София ще дойда, без значение къде.

  4. #754
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Тогава предлагам за другата седмица да остане срещата.Виждам,че половината от момичетата няма да могат да дойдат.

  5. #755

    Подразбиране

    Хайде на среща
    Неделя, 08.05.2011г. 14:00 в Ам Гъл на Сан Стефано 3 - в салона на партера (за пушачи).

    Ако случайно има "частно парти" - салона на втория етаж автоматично го правят за пушачи, така че ще сме там!
    Редактирано от Ducky : 03.05.2011 в 12:14.

  6. #756

    Подразбиране

    С голяма вероятност ще бъда там!

    Че имам и да .....

  7. #757

    Post

    И аз съм там със сигурност нямам търпение да ви видя

  8. #758

    Подразбиране

    И аз - 99%! Нямам с какво да се похваля - ушито - но ще гледам!

  9. #759

    Подразбиране

    Надявам се, че няма да ми мине котка път и ще успея да дойда
    Затъжих се за всички ви

  10. #760

    Подразбиране

    И аз ще се пробвам, сладурки.
    Но и аз като Кати31 само ще се любувам на вашите произведения, нямам нищо за показване...
    Звездите не се страхуват, че може да ги вземат за светулки.

    esstef@gmail.com

  11. #761

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от esstef4e Виж мнение
    И аз ще се пробвам, сладурки.
    Но и аз като Кати31 само ще се любувам на вашите произведения, нямам нищо за показване...
    Важно е да се видим и поприказваме. Покрай подготовката за празниците и правене на подаръци и аз не сколасах да довърша нищо . Здраве да е, ще се почерпим и ще се любуваме на красотите на другите

  12. #762
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Аз ако се върна от моя край по-рано в неделя със сигурност ще дойна,но ако пътувам но-късно просто няма как да дойда.Да се надяваме,че ще се върна навреме.

  13. #763

    Подразбиране Среща - 08.05.2011г.

    Страхотна среща си спретнахме днес. С почерпки и невероятни красоти! И много приказки
    Ето малко снимки: http://goblenitesofia.multiply.com/photos/album/54/54

  14. #764
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Не можах да дойда,прибрах се късно в София и пропуснах срещата.По снимките,който сте направили виждам,че сте си прикарали страхотно.

  15. #765

    Подразбиране

    Реклама:
    Супер - готина среща, аз бях само два часа, пак задачки.... но ми беше изключително приятно! А и благодарение на Таня, успях да си свърша и покажа лилавата фея, отсрамих се!

Страница 51 от 99 ПърваПърва ... 41495051525361 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •