Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 66 от 66
  1. #61

    Подразбиране

    Схрахотно е това с омекотителя.Благодаря
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #62

    Подразбиране

    значи трябва да е суха кърпичката. аз чула недочула го направих с още мокра от омекотителя и не мога да кажа, че се получи като при вас. конеца ми стана един твърд, верно- не се заплиташе, но сякаш изтъня и не покриваше добре. сега ще пробвам със суха.
    мерси за темата.

  3. #63

    Подразбиране

    Леле, този номер ако става... а изглежда става, съдейки по коментарите ви! Благодаря, че споделихте този трик! На мен сигурно половината конец ми отива на възелчета... имам чувството вече, че и нервите ми се връзват T___T Непременно ще опитам с омекотител!

  4. #64

    Подразбиране

    Реших да пробвам и си направих такава кърпичка, даже вече е изсъхнала и след малко влиза в действие. Но се чудя в какво я съхранявате? В кутийка ли? Че тя доста силно мирише?

  5. #65

    Подразбиране

    Аз вчера пробвах-наистина работи!!!И си я държа в кутийката с конците,дори им придава леек аромат...

  6. #66

    Подразбиране

    Реклама:
    днес прочетох тази темичка, която сега открих и още на обяд ще се снабдя с необходимите материали, за да си направя магичната кърпичка. да се надявам, че ще ми потръгне Лунната зима, която ме чака от около 15-тина години да я ушия. благодаря за идеята на дамата, вярвам, че ще се получи чудесно, но като опитам, ще съм твърдо убедена в това.

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •