Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 59

Тема: ralli

  1. #1

    Подразбиране ralli

    Здравейте! Реших и аз да споделя работния си процес с вас,защото ценя вашето мнение!
    Редактирано от manka : 02.01.2010 в 21:57.

  2. #2

    Подразбиране

    Много трудно си открих темата.Вече е май и ето новите ми начинания:
    Зайчетата ще са за бебчетата на братовчедка ми и понеже все още не се знае пола ги оставям до тук и в последствие ще ги завърша на един дъх.

    А това ще е подарък за големият ми син Денис.(имам краен срок 19 октомври)

    И след 5 дни шиене...

    Ако ми омръзне ще хвана и някой мънистен гоблен...

  3. #3

    Подразбиране

    Гобленът за Денис е доста голям 290 на 240 бода.Схемата е от интернет-цветна,а конците са анхор.Шие се на кремава панама но аз си избрах бала-16каунт.Бодовете са разнообразни полукръстче с 1 и 2 нишки,кръстче с 2 нишки и мноого контур.

  4. #4

    Подразбиране

    И за да не си мислите че скучая от снощи започнах и ето това за племенницата ми.Гобленчето е на американска фирма,но в моя случай поради технически причини не е в оригинална комплектовка.Използвам американска пласмасова панама(поздрови на Иренка) и единствената схема с много лошо качество от руски форум.Конците са анхор и за разкош4 цвята мъниста.Щипките са дървени 25мм от магазинче за аксесуари.

  5. #5

    Подразбиране

    Ето още един етап от прането следващият ще е в готовите творби когато го оформя в рамката.Искам и един съвет,рамката е бяла,мисля фона да е бледо син или зелен ,но се питам щипките само бели или да са шаренки?
    Редактирано от ralli : 10.06.2011 в 10:37.

  6. #6

    Подразбиране

    След кратичкото отклонение ето един малък етап и на гоблена за Денис.Много ме измъчи противния крив надпис но след 3 разшивания го зарязвам така.

  7. #7

    Подразбиране

    Ето още един мъничък етап малко преди да махна първият лист от схемата.

  8. #8

    Подразбиране

    Този понеделник станах леля!Ето го и гобленът за близнаците готов. Надписите търпят корекции така че, казвайте докато още не е изпран!

  9. #9

    Подразбиране

    И за да не си мислите че,скучая през жегите реших да си направя"лимонада"...

    Ето на каква комбинация се спрях в действителност цветовете са малко по различни,но можете да получите все някаква представа и да си кажете мнението.
    Редактирано от ralli : 10.08.2011 в 08:05.

  10. #10

    Подразбиране

    Браво!!! Пишем ти пълна шестица

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ralli Виж мнение
    И за да не си мислите че,скучая през жегите реших да си направя"лимонада"...

    Ето на каква комбинация се спрях в действителност цветовете са малко по различни,но можете да получите все някаква представа и да си кажете мнението.
    Брейй, става страхотен фреш!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #12

    Подразбиране

    Да не мислите че мързелувам?Преди да започна коледните гобленчета бодвам по някой конец и по Тоскана.

  13. #13

    Подразбиране

    Ех, Тоскана, ех колко си красива!!!

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Много е хубава Тоскана
    Но май не е по Хейгъл - по-различна е - на кого е ?

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •