Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 29 от 29
  1. #16

    Smile :)))

    Моята голяма страст са :
    цветя,
    гоблени,
    компютър,
    имаме морско свинче и 2 броя папагали,
    обичам разходки
    и не ме питайте на кое отделям повече внимание... ))))
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  2. #17

    Подразбиране

    еее друга страст трудно
    обичам цветята, но да си призная ако не е мама да ги гледа ще загинат, не заради друго ами повечето не ми харесват, а тези които ми харесват ги имаме по два пъти
    друга страст животните е не мога без тях, направо полудявам
    седя пред компа
    и май това е


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  3. #18

    Подразбиране

    Аз като гледам освен гоблените май и другите ни страсти съвпадат. Аз също обичам цветята , но са ми ги сгащили в един ъгъл метър на метър. Обичам и животните , но ме заплашиха че ще ме изгонят заедно с кучето , ако си взема такова. Така че остава утешителна награда - гоблените и сега вече нямат право да мрънкат дори и да останат гладни , заради тях

  4. #19

    Подразбиране

    хехехех мн яко, браво на теб!!!


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  5. #20

    Подразбиране

    Радвам се, че сте харесали темата ми. Да си кажа све пак и моята друга страст.Тя е малко нетипична, защото приляга повече на мъжете, но какво да се прави - страст Голяма фенка съм на Формула 1.Бързите коли, тръпката от надпреварата това не може да се опише с думи.
    Иначе към страстите спадат и компютъра,животните,цветята...

  6. #21

    Подразбиране

    Другата ми страст са екскурзиите,пикниците и разходките сред природата.

  7. #22

    Подразбиране

    Нели затова и аз не си признавам, ама айде да не си сама и аз така, също и обичам риболова и страшно мн да гледам футбол. така че май съм идеалната жена


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  8. #23

    Подразбиране

    Другата ми страст е футбола и най вече отбора на Левски.Много обичам да се ровя и в интернет.Като добавим и гоблените май свободното време свършва бързо

  9. #24

    Подразбиране

    Другата ми страст са езиците.Обожавам чуждите езици макар,че никога не ми стига време да седна и да понауча по нещичко.
    Страст ми е и четенето.Когато нямам изпити и не трябва да чета учебници изчитам по 800-1000страници седмично.Тоест 2-3 книги.
    Страст са ми екскурзиите.Предимно из Европа се движа за сега,но дай боже да се "прехвърля"скоро и на Южна Америка

  10. #25

    Подразбиране

    Другата ми страст са захарчетата за кафе.Колекционирам ги.Имам около 2000 различни бройки.като малко дете се радвам на всяко ново захарче.Също така обичам да рисувам,да чета,да ходя за риба.Мда,и риболова ми е голяма страст.Харесвам екскурзиите,които си правим из България.Биха ми харесали и тези в чужбина,но до сега не съм излизала навън.Все не стигат пустите парички
    Красотата ще спаси света!

  11. #26

    Подразбиране

    риболова не ми е страст,защото ми е професия

  12. #27

    Подразбиране

    Камея, имаш интересна професия. Моята страст са разходките сред природата (обичам планината и гората, луда съм по камък и дърво) и обичам да пътувам из България.Здраве, мисля че с теб си приличаме.

  13. #28

    Подразбиране

    Много хубава темичка, аз също обожавам цветята. Може би малко повече листно - декоративните, и особено по - непретнциозните. Лиглите много бързо ги зарязвам. Така от години си гледам и си даряваме любов с някои, а някои постепенно напуснаха този свят. Поначало зеленото много ме успокоява. планината, разходките, вървенето с часове никога не ми дотежава. От зеленото ще да е само.

  14. #29

    Smile

    Реклама:
    Другата ми страст,като на повечето от вас , са животните и цветята-много ги обичам.У дома си имам котка и цветарник!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •