Показване на 1 до 15 от 29

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Явно тук са се събрали доста обожатели на животните. Присъединявам се към групата. Не мога да се сдържа да не се порадвам и на едно улично кученце. Затова всички кучета в квартала ме познават. Най-вече се разтапям пред вълците.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз също обичам животните.Имам грамаден ротвайлер и една мъничка Сара-порода "улична".Освен тях един черен котарак Митко,30-40 броя гълъби и около170 броя саксии с цветя, много работа и гоблените наред с тях

  3. #3

    Подразбиране

    Това са си направо страсти в множествено число... Как намираш време за всичко това?! Моята страст ако не се смятат гоблените и компютъра, също са животните. Повече от 5 години гледах по няколко хамстера наведнъж. Сега съм на тема котки - имам ги цели две.

  4. #4

    Подразбиране

    Маржи,аз живея в малко провинциално градче/почти село от градски тип/с няколко хил.жители в двуетажна къща с двор.Когато животните са навън грижите около тях са по-малко,само не ме питай как се оправям с цветята-само зима да не идва/целия горен етаж е пълен със саксии. Какво да правя като си ги обичам.

  5. #5

    Подразбиране

    На мене също другата ми страст са цветята.А много обичам и животни.Сега в мазето ни се е окотила една котка и има 6 малчугана.Всеки ден съм там да ги видя,толкова са сладки.А и дъщеря ми е луда по котките.

  6. #6

    Подразбиране

    Моята страст освен гоблените са компютрите, плетенето на една кука , а също обожавам да се разхождам в планината. само че не разполагам с много свободно време , за да правя това , което искам.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •