Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 29
  1. #1

    Подразбиране Другата ви страст

    Мисля че ще е интересно всеки да сподели. И така като изключим гоблените кое нещо бихте нарекли ваша страст?

  2. #2

    Подразбиране

    Аз гледам цветя.И понеже имам над 40 саксии май са ми страст! Обичам също и да готвя сладкиши...

  3. #3

    Подразбиране

    Поздравления, много интересна темичка
    Другата ми страст, ако мога така да я нарека са животните - за мен няма нищо по-прекрасно и изумително от животинките, няма значение дали са диви или домашни Дори сега в петък ще има киноложка изложба в Панаира и както всяка година ще я посетя, както и тази, която е есента Жалко само, че нашите не обичат много много животни, иначе с удоволствие бих превърнала апартамента в един прекрасен зоопарк Другото, което обичам се цветята, за съжаление нямам много (само двечки, но си ги харесвам), но се надявам скоро да променя това

  4. #4

    Подразбиране

    аз също обожавам цветята- не са ми много -5 в момента, но си ги обичам и постоянно ги увеличавам!!!другата ми страст е планината(и пътуванията из България) - обожавам да ходя на излети и походи!все пак тук в България си имаме едни от най-красивите и вълшебни места в света!!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Ако имах вълшебна пръчица бих си направила резерват за животни.Всякакви животни !Само змиите не са ми на сърце.И бих искала да живея в този резерват.Ако на някой му говори името Стив Ъруин -той ми беше идол.За съжаление една тъпа риба го прободе и вече не е между живите.
    Казват че всеки си има звезда и че всичко умира угасне ли тя. Звездите се ронят и хората с тях лека полека превръщат се в прах. А какво ли ще стане след много години когато останат в пространствата сини едничък човек и едничка звезда?! И ако и тя се стопи във нощта?!
    frentcheva@dir.bg

  6. #6

    Подразбиране

    A foruma smiata li se za strast Za sebe si bix kazala, 4e toi e na vtoro miasto Za ostanalite si strasti shte pisha drug pat.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #7

    Подразбиране

    Явно тук са се събрали доста обожатели на животните. Присъединявам се към групата. Не мога да се сдържа да не се порадвам и на едно улично кученце. Затова всички кучета в квартала ме познават. Най-вече се разтапям пред вълците.

  8. #8

    Подразбиране

    Аз също обичам животните.Имам грамаден ротвайлер и една мъничка Сара-порода "улична".Освен тях един черен котарак Митко,30-40 броя гълъби и около170 броя саксии с цветя, много работа и гоблените наред с тях

  9. #9

    Подразбиране

    Това са си направо страсти в множествено число... Как намираш време за всичко това?! Моята страст ако не се смятат гоблените и компютъра, също са животните. Повече от 5 години гледах по няколко хамстера наведнъж. Сега съм на тема котки - имам ги цели две.

  10. #10

    Подразбиране

    Маржи,аз живея в малко провинциално градче/почти село от градски тип/с няколко хил.жители в двуетажна къща с двор.Когато животните са навън грижите около тях са по-малко,само не ме питай как се оправям с цветята-само зима да не идва/целия горен етаж е пълен със саксии. Какво да правя като си ги обичам.

  11. #11

    Подразбиране

    На мене също другата ми страст са цветята.А много обичам и животни.Сега в мазето ни се е окотила една котка и има 6 малчугана.Всеки ден съм там да ги видя,толкова са сладки.А и дъщеря ми е луда по котките.

  12. #12

    Подразбиране

    Моята страст освен гоблените са компютрите, плетенето на една кука , а също обожавам да се разхождам в планината. само че не разполагам с много свободно време , за да правя това , което искам.

  13. #13

    Подразбиране

    Май напоследък най-голямата ми страст е интернет, направо съм пристрастена , ама то и работата ми го изисква... иначе обичам да правя сладкиши, както и да плета на 1 кука или на 5 куки, да бродирам покривки... такива неща. Периодично ме прихваща ту едното, ту другото, ту третото, ама последните месеци май предимно първото (интернета)

  14. #14

    Подразбиране

    аз обичам да съм сред природата на място,където няма много хора и обожавам морето

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Моята голяма слабост са цветята .Имам около 100 саксии.Всяка есен си обещавам да ги намаля, че трудно им намирам място у дома, но на пролет само гледай.....Лудвам и започвам да ги увличавам.До кога ли
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •