Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Smile 13 фрази за живота

    13 фрази за живота



    1. Обичам те, не затова какъв си ти, а за това какъв съм аз, когато съм до теб.

    2. Никой не заслужава да лееш сълзи за него, а този който заслужава това, никога няма да те разплаче.

    3. Само защото някой не те обича, както на теб ти се иска, не значи, че не те обича от все сърце.

    4. Истински приятел е този, който ти подава ръка и докосва сърцето ти.

    5. Най-много ти липсва този, който е до теб, но ти знаеш, че никога няма да е твой.

    6. Никога не се разделяй с усмивката си, дори и когато ти е тъжно, ... откъде да знаеш, може някой в тоз момент да се влюби в нея.

    7. За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.

    8. Не си губи времето с човек, на когото му е все едно дали си до него..

    9. Може би Бог иска да срещнеш няколко неподходящи личности, преди да срещнеш човека за теб, за да бъдеш на ясно със себе си.

    10. Не плачи, когато всичко свърши, усмихни се, че нещо ти се е случило.

    11. Винаги ще има хора, които ще те нараняват, но, за всеки случай, трябва да продължиш да вярваш в хората.

    12. Стани по-добър човек, и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти.

    13. Не си давай много-много зор, най-хубавите работи се случват, когато най-малко ги очакваш .

    Габриел Гарсия Маркес

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  2. #2

    Подразбиране

    Днес прочетох фразите и наистина има много смисъл в тях,благодаря

  3. #3

    Подразбиране

    АКО ТИ ДАМ

    Ако ти дам парченце от дъгата
    поръсено със капчици роса,
    ще ми дадеш ли ти лекарство за душата
    което да лекува самота?

    Ако ти дам парченце от небето
    поръсено със сребърни цветя
    ще ми дадеш ли билка за сърцето
    която да помага в любовта?

    Ако ти дам парченце от луната
    поръсено с блещукащи звезди,
    ще ми дадеш ли светлината
    която да спасява от беди?

    Ако ти дам вълните морски
    изплетени от синьо кадифе,
    ще ми дадеш ли ти бедите хорски
    и да ги скрия някъде далеч?

    Ако ти дам на огъня искрата
    обвита в златна топлина,
    тогава ще ми сбъднеш ли мечтата
    в света да властва доброта?

    А ако ти дам и свойта вяра
    и я поръся с чисти намерения,
    ще ми дадеш ли чудна дарба
    с която да лекувам огорчения?

    Накрая ще ти кажа свойто име.
    ще го прошепна тихо във нощта.
    а ти ако желаеш запомни го,
    а ако не - аз няма да тъжа......
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  4. #4

    Подразбиране

    Прекрасно стихотворение,а тук съм качила страхотна легенда за жената,която ми я изпрати мой много скъп приятел http://dump.ru/file/1200747 ,а тук пък съм качила много истина "думите които казват жените" http://dump.ru/file/1200777

  5. #5

    Подразбиране

    Това което свалих и видях ме очарова.Благодаря ти че го сподели с нас!


  6. #6

    Подразбиране

    И от мен ...."Двата избора".....
    http://dump.ru/file/1201202
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  7. #7

  8. #8

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Животът е предизвикателство - приеми го! Животът е песен - пей я! Животът е мечта - осъществи я! Животът е игра - играй я! Животът е любов - наслади му се!

  11. #11

    Подразбиране

    1.Човек трябва да живее така, че когато умре и на гробаря да му е мъчно .
    2. Мечтай, сякаш ще живееш вечно. Живей, сякаш ще умреш днес.
    3.И малкото щастие може да стане голямо. Всичко зависи от потребностите
    4.Човек не може да се нарече щастлив докато е жив.
    5.Не можеш да откриеш нови океани ако се боиш да не загубиш от погледа си брега от който си отплувал.
    6.Не е трудно да постигнеш това което искаш, а е трудно да разбереш какво точно искаш.
    7.Добротата трябва да бъде премерена и адресирана.
    8.Обстоятелствата не правят човека, те само го разкриват.
    9.Повечето хора използват първите години от живота си, за да съсипят последните.
    10.Животът е като детска дрешка - къс и наакан.
    12.Всяко излишество е порок.
    13.Само свободното съзнание може да създаде от труда празник.

  12. #12

    Подразбиране

    14.Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време някакви хора непрекъснато се опитват да му досаждат.
    15.Обичам те, не затова какъвто си, а затова какъв съм аз, когато съм до теб.

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    Това прочетох във един форум и много ми хареса и реших да го споделя с вас
    Дано да Ви хареса
    Веднъж в един пашкул се появила малка пукнатина и случайно минаващ човек стоял часове и наблюдавал как през тази малка цепнатина се опитвала да излезе пеперуда. Минало доста време, но пеперудата сякаш изоставила своите усилия, а цепнатината оставала все така малка. На човека му се сторило, че пеперудата е направила всичко възможно и че у нея не са останали никакви сили за каквото и да било повече. Тогава човекът решил да помогне на пеперудата: взел малко ножче и разрязал пашкула. Пеперуда излязла веднага. Но нейното телце било слабо и немощно, крилата й били недоразвити и едва се движели. Човекът продължил да наблюдава, мислейки че крилата на пеперудата ще се оправят, ще укрепнат и тя ще може да лети. Но нищо подобно не се случило.
    През остатъка от живота си пеперудата се влачила по земята. Тя така и не могла да литне.
    И всичко само заради това, че човекът, желаейки да й помогне, не разбрал, че усилието за излизане от пашкула е необходимо на пеперудата, за да може течността от тялото й да премине в крилата, те да се разгърнат и така тя да може да лети.
    Животът заставял пеперудата с труд да напусне тази обвивка, за да може да расте и да се развива.
    Понякога именно усилието ни е необходимо в живота.
    Ако ни беше позволено да живеем, без да срещаме трудности, то бихме били ощетени. Ние не бихме могли да станем толкова силни, колкото сме сега. Никога не бихме могли да полетим.
    Аз молих за сила ..., а животът ми даде трудности, за да ме направи силен.
    Аз молих за мъдрост..., а животът ми даде проблеми за разрешаване.
    Аз молих за богатство..., а животът ми даде мозък и мускули, за да мога да работя.
    Аз молих да мога да летя..., а животът ми даде препятствия, за да мога да ги преодолявам.
    Аз молих за любов..., а животът ми даде хора, на които мога да помогна да разрешат проблемите си.
    Аз молих за блага..., а животът ми даде възможности.
    Не получих нищо от това, за което молих... Но получих всичко, което ми е нужно.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •